• tv deki reklam filminde mischa barton ın yer aldığı cilt bakım ve kozmetik ürün markası.
  • scrub gel (portakal kokuyor) i ile likid sabunu çok güzel kokan bir seri.
  • düzenli kullanıldığında gerçekten sivilcileri söndürüp 1 haftada etkisini gösteren başarılı ürün
  • çok faydasını görmemekle birlikte, kullandıktan sonra bir saat yüzü kurutup, germektedir. yüzü yağlı olanlara tavsiye edilir.
  • ben bu arkadaşların arındırıcı toniğini çok başarılı buldum efendim, söylemeden geçemeyeceğim. bir haftada açılmış olan gözeneklerimi gayet başarılı olarak sıkılaştırdı. bu ürünü kullandıktan sonra bir de nemlendirici tatbik ederseniz, böyle pambık gibi bir suratla dolaşabiliyorsunuz. öpüyorum yanaklardan neutrogena.
  • ferahlatıcı adı altında yeni bir versiyonu çıkmıştır bu müthiş ürünün ki head and shoulders mentollu şampuanın yüz için olanı gibidir. ancak temizlik hissini cildin 7 kat derinine kadar hissettirmesinden ötürü severek kullanılır.
  • benim gibi eczaneden yüzlerce lira vererek aldığınız cilt temizleme ürünlerini hevesle bir hafta kullanıp sonra bi kenara kaldırıyorsanız, böyle de bişeyim vardı diye yeniden kullanmak istediğinizde katı formda olan tüm ürünlerin sıvı forma geçtiğini görüyorsanız 10 tllik yüz yıkama jellerinden alın. şahsen benim minimalist ve üşengeç temizlik anlayışım için yaratılmış adeta, hiç olmazsa form değiştirince üzülmüyorum.

ikizler burcu kadınlar için en hesaplı temizleme şeysi.
hesabın var mı? giriş yap