şükela:  tümü | bugün
 • istanbul başakşehir'de "dünyanın en büyük et restoranı" mottosu ile açılan mekân. gitmedim, denemedim fakat epey iddialı olduğu kesin.
 • mekan çok güzel şahane dizayn edilmiş.
  etler oldukça lezzetli mevsim salatası kötüydü
  katmer çok lezzetliydi kesinlikle tavsiye ederim.
  çocuk oyun parkı güzel ama içerde çalışanlar çok amatörler oyun parkında
  vale hizmeti 10 numara olmuş.
  kumandayla araba çağırmaya bayıldım
  fiyatlar beklediğim gibi biraz pahalı olmuş
  gelelim asıl meseleye yemekten sonraki hizmetler aşırı yavaş yarim saat çay bekledik hesap çok geç geldi
  yeni açılan bir yer için bunu da şimdilik normal karşılıyorum.
 • istanbul başakşehir'de "nevada... uzaklardan geçiriyoruz" mottosu ile açılan mekân. gitmedim, denemedim fakat epey kazık olduğu kesin.
 • başakşehir'de içkisiz steakhouse konseptli, oldukça yeşil mekan. etleri kaliteli ancak hiç tuz katmadan pişirilmesi eksi puan, yediklerim arasında en etkileyici olan soslu şaşlık kesinlikle denemeye değer bir lezzet. garsonlar son derece güleryüzlü ve nazik, dekorasyon iyi, et güzel ancak aile kebap salonu mu olsam steakhouse mı olsam kararsız kalmış bir yer olduğunu düşünüyorum. fiyatlar standart diyebilirim, bir daha gideceğimi sanmam ancak yolu oralara düşen güzel et yemek isteyenler deneyebilir.
 • müthiç bir yatırım yapılmış. iç dizayn oldukça başarılı. locası, barbekü odası, havuzu, köprüleri.. girişte et seçerken kıvam sorulmamasını beklemiyordum. tabi ki eti tanıyan şefleri vardır fakat bana henüz denk gelmedi. olabildiğince orta noktadan şunu belirtlemiyim ki; iki kişi gidip, tıka basa değil de, doyup çıkmak için kişi başı minimum 100 tl olunur. buna göre gitmeden önce planınızı yapabilirsiniz. şaşlığı istanbul'un en iyisi olabilir. et hakkında bilgiler vererek gezen kovboy iyi fikir. etleri kendi çiftliklerinde yetiştirdikleri hayvanlardan elde ettiklerini söyledi. lezzet kalitesi olarak şu anda mekanın ve yatırımın bir tık altında. fakat çok da büyük olmayan ama oldukça önemli bir iki dokunuş ile çok rahat ilk 3'e oynar..
 • an itibari ile kilo hesabı antrikot 185 küşleme 200 tl dir. polemik yapmadan sadece et yiyerek tıkabasa doymak için kişi başı minimum 150 tl para ödemen gerekli. etleri inanılmaz lezzetli mekan kocaman. kapalı ortam olmasına rağmen belkide türkiye'nin en ferah mekanı burasıdır. içinden ırmak geçiyor. bir kaç tane kopru var. hatta içinde mağaza corner ları bile var. giysi, kuyum, osmanlı şekerlemeleri falan var.

  fakat şu anda 3. köprü plansızlığı yüzünden ikitelli ve mahmutbey kilit durumda. sınır kapısı gibi her yerde kilometrelerce tır kuyruğu var. bu yüzden buraya akşamları ne gelebilen olur ne de buradan evine gidebilen. o yüzden batma riski var.
 • biraz daha gitsen zaten nevada'da orijinalini yersin. devasal bir mekana sahip etçi.
 • tanıtım videosu bir adet kovboy şapkalı sakal barındırmaktadır. o şovlar el kol beden hareketleri, biberliği havaya fırlatmalar falan ne lan. benim önümde, sipariş verdiğim ete yapsa eti kestiği tahtayı şaaak diye tam suratının ortasına yapıştırırdım herhalde.
  https://www.youtube.com/watch?v=edxbx7mpck4
 • tam bir ihale kovalayan ak gençlik mekanı. ne eksik ne fazla. tam. çıkışında da keyf-i aliy-ul âlâ cafe'de nargile sefası var.