• çok merak ediyorum öncesinde tübitaktan veto yememiş mi? o olmazsa olmaz çünkü.

helal olsun kız yaşıtların instagramdaki fotoğraflarının altına nasıl iğneleyici bir şey yazarım diye google i talan ederken sen neler neler yapmışsın helal olsun kız.
  • işitme engelliler için geliştirdiği işaret dili tercüme yazılımı ile stanford üniversitesi’nden yüzde yüz burs kazanarak microsoft’un yılın en başarılı kadın girişimcisi seçtiği kardeşimiz.

hikayesini okurken gurur duydum, yolun açık olsun.
  • projesini anlattığı kısa video şurda...
  • millet olarak kendimizi abartmayı seviyoruz. daha önceden zaten yazılım var.
  • liseden daha yeni mezun olmuş.
    burada bile az entry girilmiş yahu hep saçma sapan işler yapan kişiler ön plana çıkarıldığı için başarılı çalışmalar yapanlar gölgeleniyor.
  • seviyoruz seni güzel ve akıllı kız. aferin sana tebrikler, gurur duyduk.
  • stanford'dan mezun oldu bu sene. en son facebook'ta instagram için proje geliştiriyordu.
  • linkedin uzerinden gordum kendisini, scam haber ihtimaline karsi google uzerinden arastirma yaptim, ve haberler dogru gorunuyor, kendisi muhtesem bir is basarmaya calisiyor.

idealizmini maddi kazancin gerisine koymus bir yazilim muhendisi olarak projesini cok begendim. fikir olarak oldukca basit fakat dunya uzerinde ciddi bir degisim yaratabilecek bir calisma, engellilerin onunden ciddi bir engeli daha kaldirabilecek bir potansiyele sahip.

umarim hedeflerini gerceklestirebilir.
  • stanford'un havada kaptığı zeka küpü.
hesabın var mı? giriş yap