şükela:  tümü | bugün
  • ilk bölümü 27 nisan 2020'de yayınlanan netflix dizisi. yaş grubu olarak liselilere hitap etse de yetişkinler tarafından çerezlik olarak izlenebilir kısalıkta. ilk sezonu yaklaşık olarak yarım saatlik bölümlerden oluşuyor.
    --- spoiler ---

son bölümlere doğru beni ağlattı
    --- spoiler ---
  • iflah olmaz bir gençlik dizisi hayranı olarak çok severek izliyorum şu anda 4. bölümdeyim bitmesin diye yavaş yavaş izleyecem. kafa dağıtmalık güzel dizi tavsiye ederim.
  • sevimli dizi akıp gidiyor.
    başroldeki kız sevimli iyi oynuyor.
    heroes'taki hintli dayı oynuyor.
  • güzel bir netflix yapımı, ergenlerle ilgili birçok konuya el atmışlar. oyunculuklar güzel. "ben" çok güzel oynamış özellikle. sarıyor, izlemesi keyifli. özellikle son bölümlerde dramın dozu arttırılmış. 2. sezonu gelecek gibi duruyor.
  • aktı gitti ben çok eğlendim umarım sezon 2 de gelir
  • ilk bölümün 10 dakikasını izlerken etlerim kesiliyor gibi hissettim. içinde hintli bulunduran bir diziyi gerçekten sevimli bulmam mümkün değil onu anladım. ırkçı değilim ama hintli de olunmaz be kardeşim
  • biz hariç çoğu ülkenin netflix'inde bir numaraya oynayan dizidir. başroldeki sevimli kızın hesabına merak edip baktığımda görmüş bulundum.

bununla beraber bir oturuşta bitirilen tatlı bir dizidir. daha fazla bölüm olsun isterdim. gençlik dizilerini seviyorsanız bir şans verin.
  • mindy kaling projesi olan ve netflix'te izleyebileceğiniz gençlik dizisi. mindy'nin instagram postunda görmüştüm ilk, birçok ülkede en çok izlenenler listesinde 1 olmuş, onu paylaşmıştı. hemen ardından tr netflix'e de geldi.

tek oturuşta izleniyor 10 bölüm, bölümler 25 dk civarı. oyunculuklar güzel, soundtracklerini de sevdim.
  • fena değil eh işte, indian severler için bulunmaz fırsat.
  • bilgisayar başında zeka gerektirmeyen işler yaparken ses olsun diye başladığım ancak beklentimin çok üzerinde çıkan dizi. en fazla sex education beklemiştim. ki ikinci sezonda hayli sıçmıştı o, izleyenler hatırlayacaktır. sex education'a göre çok daha derinlikli karakterleri olan bir dizi olmuş bu. arkadaşlık ilişkileri, aile, ölüm, mutluluk, mutsuzluk. ben sevdim. çıtır çerez ergen dizisi diye tanimlayamam.

bu arada "ırkçı değilim ama hintli duyunca kanım çekiliyor" diyenlere kötü bir haberim var. çiçek gibi ırkçısınız annem.

sense8'deki kala'dan sonra bu dizi de çok sayıda güzel hintli kadın soktu hayatlarımıza. çok güzeller yahu.