şükela:  tümü | bugün
  • programci abilerin bir yandan oyunu anlattigi demo videolarini gordum ve inanamadim . bu kadar geni$lik, bu kadar rahatlik . kendimizden gecicez sanirim geldiginde .

(bkz: baldurs gate)
    (bkz: shadows of amn)
  • (bkz: neverwinter)
  • temmuzda ulkemize gelmesi beklenen oyuncagiz. single player kisimlari cok bezgin olacakmi$.
  • level'da yer alan ilk bakıştan bir alıntı: "oyuncular tıpkı masaüstü frp oynar gibi bir server'a bağlanacak ve gerçek bir dungeon master'ın hazırladığı oyunda yer alabilecekler."
    hep birlikte: waowwwww!
  • yillardir ellerim koltugun kollarini tirnaklar halde yorum ve previewlerini okudugum ve umarim abartildigi kadar guzel olacak oyun. icewind dale, baldurs gate ile tecrubenin doruklarindaki black isle isi.
  • dun gold olmu$, bihafta on gune kadar abd'de cikacak oyun.
  • "cikti mi, cikti mi, neee?" fisiltilari icinde okurken titremeye baslamama sebebiyet verecek kadar cok sey bekledigim oyun. cikmishhhhheeeööhh.
  • okuduğum kadarıyla enfes bir multi player sistemi kurulmuş durumda..
    öyle ki yakında masaüstü frp tarihe bile karışabilir.. oyuncular anında bilgisayarlarının başından yüzlerce dm, dm'ler ise binlerce oyuncu bulabilecekler.
  • beni benden alan oyundur.. aldığım günden beri saatlerimi oynayarak geçirdim.. sanırım baldurs gate serilerinde yeteri kadar deneyim kazanmış yapımcıları* tadından yenmeyen bir oyun yapmışlar.. dm tools'a azcık bakındım çok kolay değil, özellikle scripting bölümü benim gibi c dilini bilmeyen insanları çok kasabilir. leziz bir oyun çıkmış ortaya.
  • sonu di$inda inanılmaz kolay olan super black isle oyunu. ayrica orjinal alınmadıkca netten oynanılmasi imkansiz olan, o yuzden de en yakin internet kafeye gidip kafe sahibinin kafaya alinmasini zorunlu kilan oyun.

ancak ne olursa olsun masaustu frpden daha ayrintili bir oyunun yapilamayacagininda ispati.