• öğrencileri tarafından çok sevilen, pratikte de çok güzel çalışmalara imza atmış ve liseden beri arkadaş olduğu bir başka muhteşem insan neylan özdemir'le bakış adlı psikolojik danışmanlık merkezini açmış olan hoca. kendisi aynı zamanda bir süre önce vefat eden sulhi dölek'in de eşiydi.
  • kısa bir dönem yeditepe üniversitesi'nde de ders vermiş olan, örneklemeleri ve öğrencilerle diyalogu süper akademisyen. üniversite kariyerimin ilk açık kitap sınavını da kendisinin dersinde yapmış olmamdan ötürü ayrı bir yeri vardır kendisinin.
  • kendisinden edindigim bilgilerle gün icinde beni defalarca mutlu etmis, sasırtmıs, bilgili, bilgisini paylasmayı seven, masalları yeniden yorumlayan, analiz eden, jung sever, sempatik, ilim cinde de olsa gidip ögrenmis hatun kisi.
  • sakin ve öğrenci yanlısı hoca. derse katılmayan, uyuyan, alakasız öğrenciyi zorla uyandırmaz ya da uyarmaz fakat dersi işleyişi ile zaten insanları dahil eder. eğlenceli işler, teatrel havası vardır. bi de anıları vardır, yani anı dinlemenin zevkinden öte dinleyiciye de birşeyler katar, ders verir.