şükela:  tümü | bugün
258 entry daha
  • bu dava tek başına feminizmin antitezi olmaya yeterlidir. feminizmin uzun zaman önce ele geçirdiği merkez medya ve para babalarının desteği ile sübvanse edilen erkek çocuk/genç erkek/eş/baba düşmanı dernekleri aracılığı ile adalet üzerinde baskı oluşturdular ama bu sefer güçleri yetmedi.

    rezaletler silsilesi öyle noktalara vardı ki kan dökülmesinden zevk alan histerik feministler "nevin yıldırım'ın baltasıyız" diyebildiler ve elbette her zamanki gibi pussy pass pozitif ayrımcılığı ile haklarında hiçbir dava açılmadı. bu ülkede, bu radikallerin ayrıcalığı var çünkü adalet sisteminde, bürokraside, öğretim sisteminde, aile bakanlığında, özel şirketlerin insan kaynakları departmanlarında ciddi anlamda yuvalanmış durumdalar. bunlar o derece ideolojik körlük içindeler ki bir insanın kafasının kesilmesini "demek ki hak etmiş yoksa bir kadın! bunu asla yapmazdı" diyebilecek kadar utanmadan hala burada bile savunabiliyorlar.

    bu ucube ideolojisi bir nesil sonra tarihin çöplüğünde, faşizmin yanı başında hak ettiği şekilde lanetlenecek çünkü;

    "bazı insanları her zaman, bütün insanları da bazen kandırabilirsiniz; ama bütün insanları her zaman kandıramazsınız." lincoln