*

• nevşehir acıgöl belediyesi'ne ait çalışanların, köpekleri canlı canlı çöp arabasında ezerek öldürmesi hadisesi.

tweetteki video gerçekten insanı mahveden cinsten, duyarlı arkadaşlar lütfen izlemesin
    tweet

bu vahşet karşısında nutkum tutulmuş durumda. allahım aklıma mukayyet ol.

edit: @volfas engelman nickli çaylak arkadaşımız cimerden aldığı cevabı paylaşmış.
  • vicdan diye bir şey kalmamış dedirten olay. kendi iradeleriyle yaptılarsa onların, birisinin emriyle yaptılarsa, hem onların hem de amirlerinin amk.
  • izleyemediğim. vahşice eylem. lütfen artık engel olunsun!!
  • bu belediyeler artık köpek ve kediler için nazi kampı olmaya başladı. allah belanızı versin sizin. lütfen bimer, cimer şikayet edelim. tepki gösterip baskı yapalım nedir bu ya? o işcilerin derhal işten atılması gerek. katiller.
  • allah cezasını versin bunların bıktım artık ya
  • acıgölde yıllarca görev yaptım. cahillik kisvesi altında her türlü acımasızlığı yaparlar. sadece hayvana değil insana da saygıları yoktur. bir tiyatro grubunun sebepsiz yere yuhalanışı aklımda, bekar kadınlara tacizler diz boyu, üstelik el ele gezen yeni evli çifte “böyle gezmeniz ahlaksızlık” diyerek uyarı kesmişlerdi. iyiler mutlaka var, fakat geneli böyle. aksini söyleyen bir çalışana da rastlamadım.
  • insaf ya bu kadar mı gaddarsınız.
  • video esnasında ezilme görülmese de bir köpek o aracın içine o şekilde itilerek sokulmaz.
    videosunu izlerken canımın acıdığı olaydır. ben o adamlara neden kimse müdahale etmiyor onu da anlayabilmiş değilim. neden böyle şeylere tepkisiz kalıyorsunu arkadaşlar? bu olsy türkiye'de olsun olmasın, köpek ezilmiş olsun olmasın sonuçta biliyoruz ki insana bile değer verilmeyen bir toplumda hayvanların şansı inanılmaz az. sosyal mecralarda "ya kahretsin, lanet olsun, ölün inşallah geberin" demekle bir halta derman olamıyoruz. aktif bir tepki vermek zorundayız, kaydedip sonradan ceza almalarını sağlamak da bir şeydir ancak bir canlının acı çekmesini de engelleyebilirsek biraz huzur buluruz.
    vicdansız bir dünya...
  • sayın devlet büyükleri.. tüm güç elinizde.. bir khk'ye bakar.. her şey bu kadar basitken neden adım atmamakta ısrar ediyorsunuz? işinize mi gelmiyor? her hafta yeni bir vahşetle karşılaşmaktan bıktık usandık.. yetkililerden konuyla ilgili adım atmalarını bekliyoruz..
  • arka fonda ibadete davet eden bir ses, görüntüde zulüm için yarışan iki müslüman.
hesabın var mı? giriş yap