şükela:  tümü | bugün sorunsallar (2)
6738 entry daha
 • galiba kimse bahsetmemis, kendisi tam olarak bir foncudur.

  ya aslinda turkiye'den birileri, gariban multeci (!) afganlara uyusturucu tasittiriyor, sinirlarin acik tutulmasinin sebebi budur falan gibi bizi aglatan ;'( laflar etmis bugunku bati tarafindan fonlanan videosunda. ucaklari, mercedes'leri tirlari dururken neden uyusturucu baronlari birkac gocmenin tasiyacagi 3-5 kilo uyusturucuya muhtac olsun? algi operasyonu yapiyor nevsin mengu. bu ulkeye getirilen milyonlarca afgan ve suriyeli, yine bati tarafindan organize edilen ve akp & erdogan tarafindan desteklenen bir donusturme politikasinin sonucudur. turkiye'de sehirlerde afganlar ve suriyeliler tarafindan insanlarimiz olecegine, evet dag basinda bu kacaklar olsun. cok istiyorlarsa alman fonculari alsin afgan ve suriyeli milyonlari!

  nevsin'in her haberine her dusuncesine karsi degilim, pekcok konuda gercekleri aktariyor; ama kendisine patronlari tarafindan siparis edilen haberleri onlarin amacina yonelik sekilde (propaganda olarak) sunuyor.
 • parsim (iran-pers yahudisi).
  kripto ibraniler-yahudiler %1'lik 800.000'lik nüfuslarıyla 80.000.000 (seksen milyon)'luk milli servetin ve millî gelirin %80'ine çöküp bütün köşe başlarını ele geçirmişler;
  parsim nevsin mengü'sü burdan, eşkenazi pelin cift'i şurdan, kübra par'sim'i ordan bizi aydınlatılıyorlar (yersen)...
  biz ki anadolu insanı olarak %25'imiz işsiz, çalışanların %75'i yoksulluk sınırı ve açlık sınırının altında hayatta kalma mücadelesi veriyorken nesini sevsinler kripto elitler'in vitrine koydukları, yapmacık çirkin yüzleri bilmem kaç kg makyajlı, o ecüş-bücüş halleriyle zenginlik içinde yüzen, lüks içinde şımaran torpilli kripto kadınları!

hesabın var mı? giriş yap