şükela:  tümü | bugün
3565 entry daha
 • nevşin mengü neden bu kadar güzel?

  doğal.
  höyt höyt bir yapısı var.
  kendi başına iş çevirebiliyor. ''bana biy yaydım edebiliymişiniz'' havası yok.
  doğal.
  kadın doğal.
  doğal abicim doğal yani kadın doğal.
  evet doğal.
  aynen.
  çok araştırıyor dinleyince bir şey öğreniyorsun kesin.
  korkmuyor. yeri geldi mi kafa göz dalacak gibi.
  doğal reloaded.
  doğal revolutions.
  doğal empire strikes back.
  doğal return of the king.
  tanrı da biraz üzerine kafa yormuş yalan yok.
  mesela batak atıcaz desen gelir, melville izliycez desen ok der, künefe yer, şarabın yanına peynir koyar, üç gün arama neden aramıyorsun diye arar ama küstürürsen siler tek kalemde havası var.
  bir de tabi ismi böyle eski yunan filozofu gibi.

  garip bir kadın. tam çözemedim.
 • sapphic kalbimi eriten şahıs
 • youtube kanal alın görseli berbat. tasarım ve fotoğrafını değiştirmeli.

  aynı şekilde avatar fotoğrafı kötü, kıyafet, kadraj, hele o gölge vs resim çok başarısız. zaten yarım boy resim konulmuş kim olduğu anlaşılmıyor. omuzdan kadrajlı vesikalık tarzı doğal bir resmini kullanmalı.. (bugünkü 'iki partide hareket var' videosundaki kapak resmi gibi mesela. resimdeki çekim, ışık, poz, mükemmele yakın)

  videoları beyaz duvar önünde çekince patlıyor. en kötü bir kitaplık vs önünde çekim yapsa o kadar ışık olmaz. bu şekilde teni hem soluk en basit kırmızı ruju bile kötü duruyor.

  gazeteciliği iyi.
 • yayın gayet güzel gidiyor yorumlardaki sığırları fazla dikkate almaması gerek. kimse yayın kalitesi için kendisini izlemiyor bize haber lazım.bugün boşu boşuna yayını kapattı.
 • bugün sanki sinirlenerek yayını kapatmış olan gazeteci. telefondaki bildirimleri okuyup, masaya sertçe koyması gözlerden kaçmadı :) ama olsun, eğer burayı okuyorsan, internet hızı ne durumda olursa olsun devam et bence yayınlarına nevşin reyiz. gerekirse canlı yayın sonrası tekrarırını da izleriz.
 • arka plan konusunda biraz zayıf yayınları. cüneyt özdemir’in yayınlarına şöyle bir göz gezdirse daha iyi olabilir estetik açıdan.
54 entry daha