şükela:  tümü | bugün
  • canlı yayınlarına suratına doğru masa lambasını tuttuğunu düşünüyorum çünkü suratı bembayaz hortlak gibi gözüküyor.

bir softbox almasını öneriyorum en olmadı lambanın önüne iki tane maske taksa o da şimdilik iş görür.
  • youtube'da canlı yayınlarını izledim ve başarılı buldum ancak artık asla izlemiyecegim. çünkü eski sevgilime çok benziyor.
  • bir zamanlar sözlüğe rest çekmiş olan bir yuutıbır vardı, kendisini konuk olarak almış.. malum şahıs çıktığı her yerde kendi kanalının reklamını yapmadan duramayan birisi bunu herkes biliyor.. neyse nevşin'in sorularını yanıtlarken de kendi kanalından bir kere bahsedecek gibi oluyor ama konu dağılıyor yani bir türlü denk getiremiyor derken sorular bitiyor ve nevşin farkında olmadan "kendisini izlemeye devam etmek isteyenler..." diye cümleye başlıyor.. tabi bizimki hafiften heyecanlanıyor, ellerini kavuşturuyor.. ama sonrasında nevşin "kendisi cnntürk kanalında birazdan yayına çıkacak oradan izleyebilirsiniz" diyor ve elemanı gönderiyor.. tık tık
    uzun zamandır böyle ters köşe görmemiştim kahkaha attım..
  • nevşin mengü neden bu kadar güzel?

doğal.
    höyt höyt bir yapısı var.
    kendi başına iş çevirebiliyor. ''bana biy yaydım edebiliymişiniz'' havası yok.
    doğal.
    kadın doğal.
    doğal abicim doğal yani kadın doğal.
    evet doğal.
    aynen.
    çok araştırıyor dinleyince bir şey öğreniyorsun kesin.
    korkmuyor. yeri geldi mi kafa göz dalacak gibi.
    doğal reloaded.
    doğal revolutions.
    doğal empire strikes back.
    doğal return of the king.
    tanrı da biraz üzerine kafa yormuş yalan yok.
    mesela batak atıcaz desen gelir, melville izliycez desen ok der, künefe yer, şarabın yanına peynir koyar, üç gün arama neden aramıyorsun diye arar ama küstürürsen siler tek kalemde havası var.
    bir de tabi ismi böyle eski yunan filozofu gibi.

garip bir kadın. tam çözemedim.
  • sapphic kalbimi eriten şahıs
  • youtube kanal alın görseli berbat. tasarım ve fotoğrafını değiştirmeli.

aynı şekilde avatar fotoğrafı kötü, kıyafet, kadraj, hele o gölge vs resim çok başarısız. zaten yarım boy resim konulmuş kim olduğu anlaşılmıyor. omuzdan kadrajlı vesikalık tarzı doğal bir resmini kullanmalı.. (bugünkü 'iki partide hareket var' videosundaki kapak resmi gibi mesela. resimdeki çekim, ışık, poz, mükemmele yakın)

videoları beyaz duvar önünde çekince patlıyor. en kötü bir kitaplık vs önünde çekim yapsa o kadar ışık olmaz. bu şekilde teni hem soluk en basit kırmızı ruju bile kötü duruyor.

gazeteciliği iyi.
  • yayın gayet güzel gidiyor yorumlardaki sığırları fazla dikkate almaması gerek. kimse yayın kalitesi için kendisini izlemiyor bize haber lazım.bugün boşu boşuna yayını kapattı.
  • bugün sanki sinirlenerek yayını kapatmış olan gazeteci. telefondaki bildirimleri okuyup, masaya sertçe koyması gözlerden kaçmadı :) ama olsun, eğer burayı okuyorsan, internet hızı ne durumda olursa olsun devam et bence yayınlarına nevşin reyiz. gerekirse canlı yayın sonrası tekrarırını da izleriz.
  • arka plan konusunda biraz zayıf yayınları. cüneyt özdemir’in yayınlarına şöyle bir göz gezdirse daha iyi olabilir estetik açıdan.
  • çok yıpranmış bir görüntüsü var. napsın kadıncağız üzerinde o kadar baskı, tehdit, yıldırma politikası var ki çökmemesi mucize.