• nevşin mengü neden bu kadar güzel?

doğal.
    höyt höyt bir yapısı var.
    kendi başına iş çevirebiliyor. ''bana biy yaydım edebiliymişiniz'' havası yok.
    doğal.
    kadın doğal.
    doğal abicim doğal yani kadın doğal.
    evet doğal.
    aynen.
    çok araştırıyor dinleyince bir şey öğreniyorsun kesin.
    korkmuyor. yeri geldi mi kafa göz dalacak gibi.
    doğal reloaded.
    doğal revolutions.
    doğal empire strikes back.
    doğal return of the king.
    tanrı da biraz üzerine kafa yormuş yalan yok.
    mesela batak atıcaz desen gelir, melville izliycez desen ok der, künefe yer, şarabın yanına peynir koyar, üç gün arama neden aramıyorsun diye arar ama küstürürsen siler tek kalemde havası var.
    bir de tabi ismi böyle eski yunan filozofu gibi.

garip bir kadın. tam çözemedim.
  • youtube kanal alın görseli berbat. tasarım ve fotoğrafını değiştirmeli.

aynı şekilde avatar fotoğrafı kötü, kıyafet, kadraj, hele o gölge vs resim çok başarısız. zaten yarım boy resim konulmuş kim olduğu anlaşılmıyor. omuzdan kadrajlı vesikalık tarzı doğal bir resmini kullanmalı.. (bugünkü 'iki partide hareket var' videosundaki kapak resmi gibi mesela. resimdeki çekim, ışık, poz, mükemmele yakın)

videoları beyaz duvar önünde çekince patlıyor. en kötü bir kitaplık vs önünde çekim yapsa o kadar ışık olmaz. bu şekilde teni hem soluk en basit kırmızı ruju bile kötü duruyor.

gazeteciliği iyi.
  • bugün sanki sinirlenerek yayını kapatmış olan gazeteci. telefondaki bildirimleri okuyup, masaya sertçe koyması gözlerden kaçmadı :) ama olsun, eğer burayı okuyorsan, internet hızı ne durumda olursa olsun devam et bence yayınlarına nevşin reyiz. gerekirse canlı yayın sonrası tekrarırını da izleriz.
  • arka plan konusunda biraz zayıf yayınları. cüneyt özdemir’in yayınlarına şöyle bir göz gezdirse daha iyi olabilir estetik açıdan.
  • gazeteci değil youtuber olması gerektiğini kabul ederek başlaması gereken insan.

ne kadar salakça gelse de gerçekler bu.
    1 milyon abone olmaması için bir sebep yok.
    sonra isterse düz duvarı bile çekip yayınlayabilir.

kendisini herkes seviyor ve saygı duyuyor.
    sonuç olarak cesaret isteyen bir iş.

cüno bu işin piri oldu. şuan gevşek gevşek konuşsa bile mikrofonsuz yayın yaptığı zamanlar vardı.
    bazı yayınlarda sesi bile gelmiyordu komik ama gerçek.

ona abone getiren yaptığı haberler değil amerika sokaklarında yürürken yaptığı sohbetlerdi.

hatta zarrab davasında bile sayıları inanılmaz düşüktü ilk o zamanlar takip ettim.

sonra insanı aptal yerine koyan şımarıklığından abonelikten çıktım.

kısaca seni seviyoruz balım.

şu bayrağı ele geçir. pes etme.

ne bileyim boğazda yürürken bile anılarından, detlerinden, tasalarından hobilerinden, filmlerinden mix yaparak başlayabilirsin..

kim izler diye düşünme birileri elbet izler.
  • bugünkü yayınında ruşen çakır'ın hangi söylediklerine atıfta bulunduğunu anlamadığım gazeteci. yaklaşık 7-8 aydır ruşen çakır'ın hemen her yayınını izlerim, bahsettiği gibi hiç "akp bitti, artık dağıldı dağılacak" minvalinde bir şeyler dediğini hatırlamıyorum. ortada akp diye bir şey olmadığını söylüyor ara sıra da o konuda da haklı zaten. pratikte akp diye bir şey zaten yıllardan beri yok, recep tayyip erdoğan var.

yaptığı analizler ve sahip olduğu cesur duruştan ötürü çok saygı duyduğum ruşen çakır'ı hafiften tiye almasını biraz garipsedim. belki de benim bilmediğim, daha eski bir muhabbet vardır. neyse, takip ettiğimiz gazeteci.
  • hükümet gibi kadındır. bu kadının hala bekar olması tamamen kendi tercihi diye düşünüyorum. baskın karakter olması da neden olabilir ama son derece güzel akıllı bir kadın izlenimi vermektedir. çirkin şansı diye bir şey var ve o şans bu kadın da yok maalesef.
  • gayet çatır çatır gazetecilik yapmaktadır. gerektiğinde ilgili kişileri yayınına çıkartarak gerekse bir takım bilgileri paylaşarak ya da hatırlatarak türkiye'de çok nadir bulunan bir cesaretle kelimenin tam manasıyla gazetecilik yapmaktadır.

youtuber diye küçümseyenleri de anlamak mümkün değil, ne yapsın kadın sözcü'de mi yazsın? sanki alıp okuyoruz.

bir zamanlar dedelerimizin babalarımızın yaptığı gibi yemek yerken ya da kanepede uzanmışken ajansa bakıyoruz. neler olup bitiyor öyle ogreniyoruz. yapılan işin youtube'da olması kalitesini düşürmez ki.
  • (bkz: yapçaz)*
    (bkz: şindi)
  • enerji fazlası var. 90 dakika oyun kurucu orta saha oynatsan oynar. bunun dışında iyi bir habercidir, eski topraklar gibi, bıçkın.
hesabın var mı? giriş yap