• hakkında bunca entry girilince başına bir şey geldi sandım..meğer sözlük okuyormuş..okumayan mı var burayı neden hala şaşırılıyor anlamıyorum.. bir de (bkz: tarık mengüç) serbest çağrışım
  • kötü bir müzik, ses duyduğunu düşünüp önce içeriğe dönersin. sonra giderek o sesin ve müziğin aslında o kadar da berbat olmadığını düşünürken bulursun kendini. içerik anlama büründürür.

nevşin de politik, ekonomik, sportif olarak aynı hatta hiçbir zaman olmayacak olsam da öyle bir icracı işte. tek fark icra ettiklerini kendi oluşturmaya yatkın bir meslekte değil, kişisel tutumundan nüveler gördüğümüzde ise 'delikanlı bir ablamızmış' diyebiliyoruz.
  • abazan ergen sözlük yazarlarının övdüğü haber sunucusu. madem ifade özgürlüğü var ben de kendi fikrimi söyleyeyim.

güzel bir kadın değil ve burada yazılanlara çok bel bağlamasın. yarın öbür gün buradakilerin hoşuna gitmeyen ufak bir söylemde itin götüne sokulacak. ekşi sözlük burası neticede. çelişkinin yuvası.

edit: imla
  • kendisine atılan iftira ve yapılan tehdit nedeniyle periscope üzerinden açıklama yapmak yerine cem küçük adlı kişiye tehdit davası açabilseydi eğer son köşe yazısında bahsettiği olaylarla muhatap olmazdı sanırım. olay aslında böyle başlamış sonra olanlarson durum
  • birçok fikrine katıldığım cnn türk sunucusu. herkes söylemiş zaten bence de çok güzel bir kadın. ayrıca triatloncudur kendisi. vücudundan belli zaten. bisiklet binerken , koşarken falan görürseniz şaşırmayın yani. ayrıca geçenlerde çocuk evlilikleriyle ilgili akp'li kadın vekile sesi titreyerek elinizi vicdanınıza koyun sizinde kızınız vardır belki demesi baya etkilemişti beni.

sözlüğü okuduğunu tahmin ediyordum da , sözlükteki entrylerden alıntı yapıp twitter'da cevaplaması çok hoş olmuş. hazır böyle bir şey varken çok merak ettiğim bir şey var. kendisini uzun zamandır takip ediyorum gerek twitter'dan gerekse yayınlarından. geçen değil iki önceki 10 kasım'da putlaştırmayı çok seviyorsunuz tarzı bir tweet atmıştı yanılmıyorsam. ben de atatürkçü biri olarak şaşırmıştım bu tweete. kendisinin fikrini bilemem ama 10 kasım değil , her gün atatürk'ü anan ve onun devrimlerini yaşamaya çalışan ben , biraz bozulmuştum bu tweete. 10 kasım'da atatürk'ü anmak kesinlikle putlaştırmak değildir. belki görür de bir yorum yapar.
  • madem atis serbest, nevsin bisikletin olayim, bin ustume pedalla beni.
    not: ergen degilim ve bir triatlon olmasa da 38. istanbul maratonunda 15k kostum.
  • ne kendisi ne de herhangi bir yakınıyla ilgili bir anım var. bununla beraber kendisine bir tavsiyede bulunabilirim: spor yap tabi güzel güzel ama minder güreşçisi kadınlara dönme rica ediciyim.
  • merhaba nevşin hanım. sizi çok beğeniyorum. bence mükemmelsiniz. haber sunuş tarzınız, yorumlarınız olağanüstü. sporcu ve duyarlı kişiliğinizle örnek bir kadınsınız. birde cnn turkte daha çok görsek sizi negzel olur. aslında bir haber kanalı açıp üzerinize yapsak da olabilir*eleştirecek bir şey bulamadım idare edin;)
  • beni de twitlesin diye geldim, beş bin tane entry girmişsiniz vicdansızlar, sıra gelmez.
hesabın var mı? giriş yap