şükela:  tümü | bugün
  • merak edenlerin asagidaki linkten ulasabilecegi roportaj. hey gidi hey hey.

roportaj linki
  • nevşin mengü'nün süngüleri çekerek girdiği ancak tüm yelkenleri suya indirmiş halde çıkığı reportaj. ayrıca adnan oktarı bu kadar sükun, kendini ve 'arkadaş grubunu' bu kadar mütevazi şekilde anlatan halde görmemiştim. kendinin dini bilmediğini, sadece okuduğu kadarı ile yorumladığını belirtiyor. kısacası takılıp eğleniyoruz diyor.. kadın hakkındaki düşünceleri çok saygılı, sevgili ve düzgün. biraz çatlak olabilir ama güzel konuşuyor. sanırım ileride de kedicik göremeyeceksiniz sözlük yazarları.

mutlaka izleyin.
  • nevşin'in işte şimdi foyan ortaya çıktı(belanı s*ktim) tarzı girip aşırı yumuşamış olarak bitirdiği röportaj. adnan oktar gün geçtikçe daha da iyi konuşmaya başlıyor, hükümet bu videoda açık arasa bulamaz.
  • adama bir tane bile doğru düzgün soru soramamış yalancı gazetecinin röportajı.
  • o degilde gumrukten bir parti kelepir apple containeri dusurmusler galiba. on yuz bin ipad var onunde herifin. ne ise yariyor onu merak ettim.
  • adnan hoca'nın nevşin'deki kedicik potansiyelini fark ettiği röp..
  • kim ne derse desin adamin kendince bir din yorumu var ve onu uyguluyor.
    en azindan kimseyi din yüzünden öldürmüyor veya dövmüyor sürekli iltifatlar ediyor.

nevsin mengüye‘de güzel seyler söylemis ve kadinin kalbini calmistir
    bu adama insan ahlakini bozuyor diyenler var
    soruyorum ; bi kadinin istedigi gibi acik giyinip dans etmesini savunan adam mi ahlak bozar yoksa kadinin lafini sahitligini erkegin yarisi gören cocuk yastaki kiz cocuklarina evlendirilme izni verip onlarin tecavüze ugramasina canak tutan bir anlayis mi ?
    karar sizin
  • o değil de nevşin mengü harbiden ateşli hatun. duruş, konuşma, fizik, saç...

bir ara kalkıp tekme tokat dalacak sandım.
  • gazetecilik hayatı nihayet bitmiş olan (birgün gibi paçavraları saymıyorum) nevşin'in ne kadar düştüğünün göstergesidir.

o yalanı söylemeyecektin nevşooo.

bittin.