şükela:  tümü | bugün
  • geçtiğimiz günlerde ekşi sözlük'e konuk olarak sözlük yazarlarının sorularını yanıtlayan nevşin mengü'nün birtakım sürprizli bölümler de içeren videosu.

izlemek için: https://youtu.be/01zgmy5wuow
  • hükümet gibi cevaplar vermiş. bu kadar güzel miydi bu kadın.
  • hoj gadının fidyosu.

efendiim, nevşin mengü çok eyidir, çok hojdir, ama benana, benana...
  • bu baslik tutar ama ne yazacagimi bulamadim. entry bos kalmasin bari;

buyrun, firinda baharatli patates tarifi:

malzemeler

5 adet orta boy patates
    2 yemek kaşığı
    zeytinyağı
    1 çay kaşığı
    toz kırmızı biber
    1 tatlı kaşığı
    kekik
    2 dal
    biberiye
    2 diş
    rendelenmiş sarımsak
    1 çay kaşığı
    tuz

servisi için:
    4 daltaze kişniş

püf noktası
    patatesleri fırın tepsisine tek kat olacak şekilde dizmeye özen gösterin. aksi takdirde bazıları çıtır bazıları yumuşak kalacaktır.

patatesleri elma dilimi halinde kesin ve geniş bir karıştırma kabına aktarın.

patates dilimlerini zeytinyağı, toz kırmızı biber, kekik, biberiye, rendelenmiş sarımsak ve tuz ile karıştırarak harmanlayın.

tabanını yağlı kağıt ile kapladığınız fırın tepsisine baharatlı patatesleri yayın.

önceden ısıtılmış 200 derece fırında 25- 30 dakika kızarana kadar fırından yükselen mis gibi kokuyu içinize çeke çeke bekleyin.

taze kişnişleri incecik kıyın. servis tabağına aldığınız baharatlı patateslerin üzerine serpiştirdikten sonra ılık olarak servis edin. sevdiklerinizle paylaşın.
  • kaçırdığıma üzüldüğüm soru cevap etkinliğin videosu. mimikleri çok hoşuma gitti. bana da gülücük gönderseydin fena mı olurdu. kıps.
  • tinder sorusuna verdiği keh keh keh cevabıyla nevşinimin gülüşünü ilk kez duyduğum videodur.
  • kitabın elime ulaştı nevşincim teşekkür ederim.

şaka şaka sorduğum soru videoda bile yer almamış, hain kadın.
  • bak yaa
    ben bu kadının işte en çok bu tarafını seviyorum!
    dobra
    asabi ve sert
    bir o kadar sempatik
    ve ciddi
    gülerken güldürüyor
    sertken düşündürüyor
    hem feminist
    hem şehvetli
    süpersin nevşin!
    ekranlara geri dönmeni dört gözle bekliyorum!
  • güldürmüştür. ekşi sözlük, gelen her konuğa şöyle bir soru-cevap videosu hazırlasa daha renkli bir hal alabilir bu olay.
    verilen cevaplardan çok soruların kişinin yüzdeki yansımaları da görmüş oluyoruz.
    youtube kanalına da helal olsun. başarılarının devamını dilerim.

şunu yaz, bunu yaz demesi de emir verdiği kişiyi kırbaçlamıştır.
  • yanıtları yazdırdığı kişiye emir verir gibi konuşmuş.