• --- spoiler ---

ekonominin akparti iktidarında kötüye gittiği yalanına
    --- spoiler ---

tabi aq o kadar yalan ki su an aslında dolar 1.23

ne kafası lan bu?
  • ayar değildir, ayrıca ayar da olsa nevşin'e yapılmış bir ayar değildir. izleyicilerin sorusunu iletmiştir nevşin. maduro ve ondan önceki şahıs psikopat tiplerdir diyerek, maduro neyse de, amerikan emperyalizmine karşı dik duran, ülkesini yoksulluktan çıkartan chavez'e de haksız bir göndermede bulunmuştur bay ekonomist.
  • atilla yeşilada'yı solcu sanan cahilleri de bize göstermiş olandır.

atilla yeşilada ana akım kapitalistin, ekonomik liberalistin önde gideni, bayrak taşıyanıdır.
    ayrıca iyi ve eğlenceli bir adamdır. yazılarına ara verdiği bir kurumsal dönem hariç 20 yıla yakındır takip ederim kendisini.
  • burada asıl sorulması gereken yazarın belirttiği "ekonominin akparti iktidarında kötüye gittiği yalanına" kısmı için, tam olarak, hangi iktidar döneminde kötüye gittiği olmasıdır.
  • gerçek bilimin olduğu yerde at gözlüğü takmış, ezberci, sadece sosyal medyadan öğrendiğini kopyalayıp tekrarlaran sağcılar solcular var olamaz.

çünkü ; "that's science and science is one cold-hearted bitch with a 14-inch strap-on"

-vince masuka- "dexter".
  • göremediğim ayardır, ekonominin daralmadığını söyleyen bir "ekonomist" gelip kıçımı yiyebilir. böyle ekonomist mi olur amk.
  • ben pek ayar göremedim burada.
    akp yi eleştireceğini beklerken övmesi mi ayar oluyor ?
    sizin ayar anlayışınız değişmiş heralde burada bi ayar göremedim.
  • (bkz: friendly fire)
hesabın var mı? giriş yap