şükela:  tümü | bugün
  • hic utanmasi olmayan bir insan maalesef. prim verenler simarttikca sacmaliyor. yazik, cok yazik
  • bir insanın hatasını anlayıp özür dilemesini "geri vites" olarak gören kişilerin akıllarınca dalga geçtiği davranış.
  • kendisi zaten yeterince utanç verici bir yaşam formu olduğu için yapacağı hiç bir şey beni şaşırtmıyor
  • bu memleket ne geri vitesler gördü bu ne ki?
    (bkz: kandırıldık)
  • orada bütün yahudileri ya da inananları kastetmiyor, din ile aldatanları kastediyor. ayrıca tevratta birçok aşağılayıcı ve ırkçı ifade var. alınanlar önce bununla yüzleşsin.
  • yahu gunlerdir kendisinin basligi altina yziyorum.

turkiye’nin en durust en ahlakli gazetecisidir.

abisini kaciran polislerle ilgili attigi cesur twiti unutmayin.

musevilerden hristiyanlardan ozur diler ama muslumanligi isidle bir tutar.

yani audience’i neyi istiyorsa onu verir. rapci rota diye biri cikti ayni bunun gibi bilal’e kufrettim ayni gun iceri aldilar beni diye ortaligi velveleye verdi. sonuc : aslinda koca bir yalanmis.

kardesimi kacirdilar polis sorgusuz sualsiz iceri aldi dedi. kardesi de avukat bu sirada. ayni zamanda babasi milletvekili bu kardeslerin.

sonra oyle bir olay olmadigi kamera kayitlariyla aciklandi kendisi sus pus oldu.

bunlar ekmeginin pesinde insanlar tipki ozdil gibi. gosteri baslamadan gosteriyi ateslendiren oyuncular olur. onlar gibi bakacaksiniz.

amator ok troller cok severler. o da gazeteci bile olmayip gazetecilik yapar deutsche welle’den sozcu’den paralari cukkalar.

kendisi muhalifin yandasidir. sen bugun hukumet destekcisi yazarlara ne diyorsan bu arkadas da ayni durumdadir.
  • oo aktroll kardeşler, mayışlar yattı herhalde. fazla mesai, fazla yalama, ekstra cirkeflik gibi primler var mı sizde, yoksa tamamen kendi karakteriniz (!) icabı mi böyle sıkı çalışıyorsunuz?

normal bir olay, kadın bir tarafı rencide ettiğini görmüş özür dilemiş. he bence "alıntı incil'den beni bağlamaz" da diyebilirdi ama kendi tercihi.

kadın geri vites yapacak olsa sizin ağa babalariniza yapardı. herkesi kendiniz gibi bilmeyin.
  • hata yapmış özür dilemiş, hata yapan insan ne yapmalı özür dilemek yerine artistlik mi yapmalı.

malsınız galiba. geri vites dediğin bir fikri savunurken ertesi gün tam tersini savunursan olur. bir fikri savunurken kullandığın argüman birini incitici söz iken özür dilemekle olmaz.
  • hazreti isa yahudi soyundan gelen, havralarda vaizlik yapan bir peygamber ve söz konusu bölüm de (matta 6:5) yahudilerden bahsediyor zaten. ortada özür dilenecek bir durum bile yokken nahifliğinden özür dilemiş kadın.
    düzeltme: nahifliğinden dedim ama sanırım arada bir patron çalışan ilişkisi var ve nevşin bildiğin geri vites yapmış*
  • ayeti kıçından anlayan birini ve ayeti ayet olduğu için paylaşıp sonra da ayet için özür dileyen başka birini içeren olay. "anti-semit ton"u fark etmemiş... ne akıl ne fikir var.