şükela:  tümü | bugün
 • (bkz: bir bitmediniz ameka)

  yahu ne abartıyorsunuz şu kadını! başka bir kadını böyle göğe çıkaran herife "çomar herif kezbanın götünü kaldırdı" dersiniz ama sizin hiçbir farkınız yok yahu. yazık...
 • taş gibi six packlere sahip olan sarışın, renkli gözlü bir doksan ikilik izmirlidir.
 • bulunmayandır, aranmayandır. çünkü çok sıkılmış aşktan meşkten. yakın bir yerden duyduğum laf. çok yeşillenen var. ama aşmış bu durumları kendini dinlendiriyor.
 • erkeklerden hoşlanması lazım muhtemelen. bu tarz ablaların kıllısına erkek diyorlar.
 • hiç triathlon, decathlon falan kasmayın, bu siklette kadınları tavlayabilecek tek bir adam tipi vardır,

  (bkz: iş adamı)
 • benim de çok merak ettiğim adamdır. hayır nevşin mengü için değil, kendim için!*

  espri açıklama editi: bu entry'nin yazıldığı zamandan sonra çok fazla oylandığını gördüm fakat oylayanların büyük bir kısmı süslü sözlük hesabımı dondurduğum için süslü sözlük'e yönlendirdiğim linki göremiyor ve espriyi doğru anlayıp sağlıklı bir oylama gerçekleştiremiyor. bu sebeple siz anlamadığı espriye oy veren salaklara büyük bir hizmette bulundum ve o entry'nin sıkriğnşatını aldım. bir şey değil!
 • ismini doğru telaffuz edebilen kişi olacaktır. ben edemedim de...

  kim olduğu hakkında da en ufak bir fikrim yok.
 • (bkz: diresta)*
 • malum sorunun cevabı evet fakat o sorunun cevabı birçok kişi için evet olacak, o nedenle bu konuyu değerlendirme dışı bırakıp kısaca duruma bakalım; nevşin'i gerçekten istiyor muyuz?

  ana başlıklar halinde topluyorum, bu akşam bütün işi gücü bırakıp buna odaklanıyorum. öyle bir söyledim ki sanki tüm dünya benim sayemde dönüyor gibi oldu, brooklyn nine-nine izlemeyi 5 dakikalığına bırakıyorum diyelim.

  iş durumu:

  muhtemelen kendisi 15,000 tl civarı bir aylık gelire sahiptir, bu nedenle kenarda fazla parası olduğunu sanmıyorum. dur hemen, parasını yemeye çalışmıyoruz burada. yaptığı iş çok riskli, yarın kanala bir telefon gelir, işsiz kalır. üstelik o telefon geldikten sonra iş bulması da zor olacaktır. bu durumda kenardaki parası da çabucak biteceği için depresyona girer. kim depresyondaki bir kadınla beraber olmak ister?

  tehlikeli yaşam:

  bildiğiniz gibi kendisi atarlı giderli bir insan. diyelim kızı tavladınız, akşam bir yerlere gidiyorsunuz ve yolunuz fatih'e düştü. neden bilmiyorum ama düştü işte bunu fazla sorgulamayın. üç tane şeriatçı tip yolunuzu kesip "sen nasıl reise atar gider yaparsın?" dedi. ne yapacaksın? daha yeni tanıştığın kız için götüne bıçak mı yiyeceksin? şahsen ben yemem, "beyefendiler sizi anlıyorum ama bu benim meselem değil. ben uzaklaşıyorum, siz halledin kendi aranızda" der giderim. böyle karaktersizim. hadi orada kalıp dövüştük diyelim, bu sefer de "lan sen neden adam gibi dövüşmüyorsun" diyip bize girişme ihtimali var, ben bu riski alamam. sonuç olarak kim bu durumu yaşamak ister ki?

  gergin duruş:

  yukarıda kendisinin atarlı giderli olduğundan bahsetmiştik. işler ilerledi diyelim, beraber yaşamaya başladınız. bir gün canınız havuç suyu istedi, aldınız havuçları attınız katı meyve sıkacağına. tam havuç suyunuzu yudumlarken kapı çaldı ve makineyi temizlemeyi unuttunuz. nevşin de eve gelip bunu gördü. ne yapar? ben söyleyeyim; ananızı siker arkadaşlar. o katı meyve sıkacağını götünüze sokar. üstüne sizi yerde tekmeler ve suratınıza tükürür.

  oturuş:

  bir şekilde yukarıdaki evreleri atlattığınızı varsayıyorum, işler iyice ciddiye bindi ve her ne kadar saçma gelse de kızı istemeye gittiniz. evet şu an "yeaa biz moderniz" dediğinizi duyar gibiyim ama ben zamanında arka arkaya duşa giren anamla babamı görüp, elimi babamın omzuna attıktan sonra "ehehe, iyisin hadi" demiş biri olarak modernin şahı değil şahbazıyımdır, buna rağmen kız istenecekse isterim, bundan gocunmam. gittiniz nevşin'i isteyeceksiniz, bu size kahve ikram eder mi? eder mi arkadaşlar bana bunun cevabını verin, "kalk al işte orda kahve mına kodumun evladı" der gibi bakarken okeye dönen dayı oturuşunu yapar.

  bu bilgilerin ışığında tekrar düşünecek olursak, nevşin sizin aradığınız insan değil. benim aradığım insan da değil. lütfen bu sevdadan vazgeçin artık.

  ek: abi tamam maaşı daha fazladır, şurada iki mizah yaptırmadınız atom fiziğine de profesörlüğe de lanet olsun be.
 • 1. özellik; türk olmayacak
  2. özellik ; aşırı kaslı olacak
  3. özellik çok ünlü olacak

  tabii ki ;
  (bkz: dwayne johnson)