şükela:  tümü | bugün
 • bir adet cumhuriyet gazetesi spor yazarı.dikkat ettim de daha çok galatasaray'ı karıştırmaya yönelik yazılar yazıyor.galatasaray zamanın birinde ona bi kötülük etmiş de,intikam almak istercesine.

  bugünkü yazısına göre feldkamp skibbe'nin gönderilip yerine ertuğrul sağlam'ın alınmasını tavsiye etmiş.olmazsa,alternatifi hikmet karaman'mış.yok artık lebron james.

  (bkz: çay koy bize spor)
 • galatasaray'da oyuncular arasında anlaşmazlık olduğunu ve takımın bölündüğünü iddia eden,yazan insan.her gün olduğu gibi bugün de galatasarayı hedef seçmiş kendisine.

  haberin linki:

  http://www.sporx.com/futbol/superlig/135133/
 • kendisinin son bombası hakkında detaylı bir inceleme.
 • milliyet gazetesinde bugün çıkan "işte karpaty" başlıklı karpaty lviv takımının stadı ,tesisleri ve lviv şehri hakkında bilgi veren bir haber yazmıştır.ancak gerek karpaty lviv resmi internet sitesindeki resimler, gerek goal.com un karpaty lviv basın sözcüsünden durumu yalanlayan beyanlarını yayınlaması ve gerek de haberde geçen,

  "stattaki gözlemlerimizin ardından karpaty lviv’in kamp ve antrenman yaptığı yeri bulmaya çalıştık. şehir merkezinden 25 km uzaklıktaki tesisi bulmak hiç de kolay olmadı. önünden 3 kez geçmemize karşın ne bir tebala ne de bir yazı göremedik."

  paragrafı insanın içinde şüphe tsunamileri yaratmak için gayet yeterli deliller.benim anlamadığım nokta ise galatasaray liseli,beşiktaş tribünlü,gönülçelen fenerbahçeli mehmet demirkol'un bu haberi ve yazarını savunan açıklamaları...

  demiş ki ; "oraya giden gazetecilerin 'galatasaray'ın elendiği takımın haline bak' dedirtmek için bu haberi yaptığını söylüyorlar. bu olay gazetecileri kötü niyetli insanlar olarak göstermeye çalışmaktır. o gazeteciler internet kullanmayı bilmiyorlar mı? karpaty'nin sitesine girip bu resimlere onlar da bakabilirdi"

  gazeteci değiliz ama girdik baktık siteye, milliyetin haberindeki resimle alakası yok.nolacak şimdi ? nooldu nevzat, nooldu mehmet ? şahsen ben bir okur olarak açıklama bekliyorum.

  goal.com haberi : karpaty bilmecesi: hangisi gerçek tesis?
 • yalan yanlış haber yapan bir "gazeteci", aynaya bakıp bakmadığı bilinmiyor.
  bakalım ne zaman düzeltecek.

  haberi
  http://www.milliyet.com.tr/…010/1280667/default.htm

  gerçeği
  http://www.fckarpaty.lviv.ua/en/page41.html
  http://www.fckarpaty.lviv.ua/en/page90.html
 • yaptigi yalan haber icin adam gibi ozur dilemesini beklemenin saf dillik olacagini dusundugum yazar.

  bugune kadar adini bile duymamistim. sozlukte hakkinda yazilanlara bakarak ve dun yaptigi haber isiginda, galatasarayla ilgili kotu bir anisi olduguna inandigim adam...
 • milleti aptal sanan gazetenin aklıllı muhabiri.
  milleti 80'li yıllarda yaşayan, araştırmayan, uyuşuk ve tembel insanlar gibi algıyor herhalde.
  hiç mi aklına gelmiyor, o ahırdan bozma tesisi olduğunu yazdığın karpaty'nin bir internet sitesi olduğu...
  ve o internet sitesinde tesis fotoğraflarının olabileceği...
  "araştırmacı gazetecilik" yapıyor bir de. ne araştırma ne araştırma! maaşallah diyelim.
 • önce olmayan bir antreman uydurmuş, sonra o antremanda baros ve pino'yu yumruk yumruğa kavga ettirmiş, akabinde pino'ya eşyalarını toplatıp bir daha haber alınamayacak uzaklara göndermiş, bu arada bir de culio'yu soyunma odasında kanlar içinde dayak yemiş halde görmüş gaste şeysi.

  senaryo yazım işine girmesi halinde bayık yerli dizilere ilaç gibi gelecektir.

  http://www.galatasaray.org/kulup/haber/9421.php
 • galatasaray karşıtı eylemlerine bıkmak usanmak bilmeden devam eden gazetecimsi kişi. bu akşam yine twitterda sallamış bir şeyler:

  http://twitter.com/…indar/status/111185589751136256

  http://twitter.com/…indar/status/111186151364235264
 • ünal aysal'ın televizyonda yaptığı açıklamaların kırpıp biçip kafası güzelken haber senaryolarına konu eden gazeteci(!).

  bu adama yağmurda su vermemek gerekir, yaptığı yalan yanlış, gerçeği yansıtmaktan ziyade ortalığı karıştırmaya yönelik yaptığı haberlerin cezası olarak hiç bir basın toplantısına alınmamasını falan temenni ediyorum.
hesabın var mı? giriş yap