• baba ayakkabısı.
  • adamlar bildiğin eskimeyen ayakkabı yapıyorlar. avmlerden tonca para bayılıp aldığınız ayakkabılara on basar. izmir’de 5. sanayi yolunda fabrika satış mağazaları var, gidin alın duacı olursunuz.
  • klasik ayakkabı konusunda epik firmadır.
    tancayla falan kıyaslamak bu markaya ayıp etmek olur. firma stratejisi de çok cool'dur, hiç öyle hyper süper indirim goygoylarına girmez, 600'den 200'e düştü gel vatandaş işleriyle uğraşmaz, kendini bozmaz, tıpkı ayakkabıları gibi..
  • 2008 temmuzda almıştım damatlık olarak. o yuva bitti, geçen yıl ağustos ta tekrar damat oldum. aynı ayakkabı yı giydim dersem belki daha iyi anlatabilirim yaptıkları ürünü. (zannedersem izmir/pınarbaşı nda fabrikası, bmc fabrikası nın yanında.)
  • klasik ayakkabıya verecek param var diyenin hiç tanco tuncoyla uğraşmadan yönelmesi gereken markadır. iyidir.
  • hakkında bu kadar az bilgi girilmiş olması ile şahsımı dumura uğratan en iyi ayakkabı markası.

nevzat onay giymeden ayakkabı giydim denmez..

hotiç , matraş , kemal tunca vb. bütün markaları deneyen biri olarak yaptıkları işte çok iyi olduklarını belirtmek gerekir. fiyatları pahalıdır evet, indirime girmez, girse de 200 tl'nin altına düşmez ama yaz-kış demeden 3 sene boyunca aralıksız giyersiniz ve asla kendini bozmaz..
  • (bkz: az bilinen kaliteli markalar)

avm'lerde denk geldiğiniz tüm yerli üreticilerden daha kaliteli ayakkabı üreten izmir'li firma. üç lira daha fazla verirsiniz ama senelerce sorunsuz kullanırsınız. bu kadar az bilinmelerine hayret etmekle beraber, belki de böylesi daha iyidir diyorum.
  • internet satışlarında yurtiçi kargo ile çalışmaktalar. beni, günün 12 saatini geçirdiğim yerde bulamayan bir kargo ile çalışıp, paketi kargo yazıhanesinde teslim etmeye çalışan bir firmadır. çağrı merkezlerini arayıp, "madem bulunduğum yerde teslim edemeyecektiniz, neden internetten satış için kendinizi paralıyorsunuz?açıkça isteseniz, kargo yazıhanesine gitmek yerine, zaten mağazanıza gelirdim. bir zahmet ücret iademi yapın" dedim; sonucu bekliyoruz
  • internet sitelerinde kadın ayakkabılarını da satmalarını canı gönülden istediğim ayakkabı üreticisi. klasik topuklu ayakkabıları giydiğim en rahat ve en kaliteli olanları.
  • bu firmanın ayakkabıları nasıldır? tecrübesi olan var mı?

1 yıl doğru dürüst kullanmadan hemen yıpranan skechers'lardan sonra daha dayanıklı spor ayakkabı arayışı içerisindeyim.
hesabın var mı? giriş yap