şükela:  tümü | bugün
 • tgrt de yaptigi programda, yanindaki psikolog ve psikiyatrlarla birlikte ,gecenin gec saatlerinde insanlara birseyler anlatip,sorunu olupta arayanlara yardim etmeye calisan kisi.
 • tele vole psikiyatr
 • bagdat caddesi feneryolunda bulunan memory centers of america/istanbul subesinin basinda bulunur. ofisi gosterisli binanin son katinda en dipteki odadir, ki bu sekilde kendisi daha bi yuce daha bi pasa gorunur. hasta olarak gorunulmezden evvel cıragi kıvamindaki bi kaç psikiyatra gidilir, cogu zaman beyin haritasicekilir,bir kaç test uygulanir.ardindan cumleten - daha evvel gorusulunen psikiyatr,yakinlar,beyin haritasi ceken asistan vs-son noktayi koymasi icin nevzat beye cikilir.bisssmillahirrahmanirrahim deyip nevzat bey fix taniyi koyar ; major depresyon. o size ucer beser kullanacaginiz,kafanizi sikecek bilimum ilacin ne kadar gerekli oldugunu, turk filmi dramatizasyonlariyla (bkz: kanser olursun) (bkz: ulser olursun) anlatadururken,siz ofisin iki koca duvarini kaplayan cercevelenmis diplomalari,basari belgelerini,sertifikalari,"nevzat bey ahan da burdaydi" kagitlarini aboov diyerek inceleyebilirsiniz.
 • daha kapıdan girerken obsesif olduğu belli olan hastaya bile 2 milyara beyin haritası çektiren "aha da beyninin bu bölgesi kırmızı, yani obsesifsin" diyen; gözlerimle gördüğüm bipolar ve önceden de 2 kere manik episod geçirmiş hastaya tüm son teknoloji cihazlarına rağmen major depresyon tanısı koymuş ve verdiği anti-depresanlarla hastayı coşturmuş bir kez daha manik döneme sokmuş psikiyatrist*.

  edit: 2005'te 2000 lira alırken, şimdi ayak bastı parası 12000 lira alıyorlarmış. insanlar da arabalarını altınlarını filan satıp hastanesine yatıp tedavi olamayıp hatta beter olup çıkıyorlar. hakkında türk psikiyatri derneği gibi meslek kuruluşlarının açtığı onlarca davayı da nasıl olduysa hep kazanıyor...
 • ruhsal tuzak, psychotraper..

  (bkz: npistanbul)
 • izlendigi ve dinlendigi ortaya cikan anayasa mahkemesi uyesi hakim hakkinda "gizli eylemleri olmayan bir hakim dinlenmekten korkmaz" gibi bir dusunce yumurtlamis kendisi. ulkemizde profesor olmanin ne kadar kolay oldugunu da gozler onune sermistir. insan haklarina inanmayan bir psikiyatrist olabilir mi?

  utanç verici.
 • kendisinin "tutucu laiklik duyarlılığı olan kişiler ise içki ve cinsel özgürlüğü laikliğin teminatı olarak görüyorlar. ikinci kuşakları sınırsız, sorumsuz ve saygısız oluyor. sonra da gençlerin ideal eksikliğinde yakınıyorlar. kendileri de orta yaşa geldiğinde ya eşini değiştiriyor yahut da aldatıyor. boşanmalar ve cinsel sadakatsizlik sıradan olay oluyor." çıkarımıyla beni benden almış içimdeki beni keşfetmemi sağlamış insanoğlu.

  (bkz: http://www.haber7.com/…nsellik-laiklik-iliskisi.php)
 • çok objektif bir adam canım. hatırlarsınız osman alifeyyaz paksüt ve eşi ferda paksüt mayıs ayında dinlendikleri şüphesiyle bir aracı ihbar etmişlerdi, araç polis aracı çıkmıştı, ortalık karışmıştı vs. işte o günlerde bir yazı attırmıştı bu muhterem. yok düşünce bozukluğu, yok istifa etmeli, gak guk. bir kısım fikir haysiyetsizleri de balıklama atlamışlardı bu muhteremin tespitlerine. şimdi ortaya çıktı ki gerçekten bir dinleme varmış. şimdi tartışma konum osman alifeyyaz paksüt ve eşinin neden dinlendiği falan değil. dinleme kararı verilmiş ve dinlenmiş. yasal bir dinleme. lafım bu olayda bile yüzleri kızarmadan ortalığı yalanlara boğan muhterem kesime.

  buyrun:

  "dinleme talebinin ergenekon soruşturmasını yürüten istanbul cumhuriyet başsavcılığı’ndan geldiği de ortaya çıktı. polatkan, "olay günü orada bulunan emniyet görevlilerinin ferda paksüt ile turhan çömez’i, ergenekon terör örgütüne bilerek ve isteyerek yardım etmek suçundan yasal olarak dinlediklerinin tespit edildiğini" belirtti."
  http://www.hurriyet.com.tr/…em/10355429.asp?gid=229
 • "eşcinselleri küçük düşürme homofobidir" dediği yazısında, "eşcinsellerin çoğunun çocuklardan hoşlandığı hepimizin bildiği bir gerçek.." veya "ebu gureyb'deki mahkumları üst üste yığanlar eşcinsel askerler olabilir" tadındaki argümanlarıyla bambaşka bir insan olduğunu göstermiştir. sihirli "homofobiye tabii ki karşıyım" cümlesini sarfettikten sonra o kadar da değil sığlığında son sürat yol almaktadır. homofobinin tersini "eşcinselliği özendirme ve yüceltme" sanmaktadır, tolerans kavramını tamamen yanlış anlamıştır. eğer toplum bu yolda ilerlerse ileride korkunç sorunlar çıkacağından bununla şimdiden mücadele etmek gerekirmiş, ama bu tabii ki homofobi değilmiş. ne yalan söyliyim, kendisine acıyorum.

  söz konusu yazısı için (bkz: http://www.haber7.com/…azikli-voyvoda-ve-siddet.php)
  (bkz: profesör olmuşsun ama adam olamamışsın)