şükela:  tümü | bugün
  • bahçelievler 7. caddeye çıkan sokaklardan birisinde* bulunan semtin en nezih lokantalarından birisi.
  • ankara bahçelievler'deki meşhur inegölcü ama sadece inegöl köfte değil, ne yapsalar leziz, nefis, bir harika.

mutlaka ziyaret ediniz.
    http://www.mekanist.net/….a-tarihi-inegol-koftecisi
  • siparişleri maksimum 15 dakikada ulaştırmasıyla ünlenmiş, yemekleri leziz mekan.
  • ankara'da ikram ve güler yüzlülük konusunda aşmış mekan. ayrıca bir sarma beytisi vardır ki her canlı tatmalı.
  • çorum'un en kral motosiklet tamircisidir.

(bkz: japon moto)
  • 10 numara mekandır. nezih olması, lezzetli menüleri, güleryüzlü çalışanlarıyla bahçelide sayısı azalan yerlerden birisi. bir ikram, bir izzet efendim eksik olmasınlar. mekan inegöl köfteci ama bunun yanında şişten alinazik favorilerimden birisi.
  • lahmacunu ve güleryüzlü çalışanları ile kalbimi fethetmiş işletme.

bir kere bile halimi hatrımı sormadan siparişimi verdiğini hatırlamıyorum kuryeci arkadaşın. illa da bir güldürüyor, sağolsun.
  • nereden baksan en az 6-7 çeşit yemeğini denediğim ve hepsinden de tam anlamıyla memnun kaldığım mekan. kebapları güzel, pideleri güzel, hizmet iyi, gelen salatalar mezeler lezzetli ve güzel.

döneri çok iyi değil ortalama, özellikle canınız döner istiyorsa yenir tabii ama özellikle döner yenecek bir yer değil aklınızda bulunsun. bir de köftesi güzel olmasına rağmen az geleceğini düşünüyorum 1 porsiyonun, e 2 porsiyon köfte de az para değil o yüzden köfteyi de pek tavsiye etmem çok açsanız veya benim gibi iştahı yerinde biriyseniz.

edit: porsiyonlar çük kadar bırakılırken, her şeye 2-3 lira zam gelmiş. porsiyonlar bu kadar küçültülmese gelen zam ne olurdu bilemiyorum.