• amerikada herhangi bir mağazada 60 dolara, türkiyede new balance mağazasında 180ytl ye satılan ayakkabılar.
  • yağmurlu havalarda - hele ki kaygan zemine denk geldiyse - çılgın kayan ayakkabı markası/modelidir.
  • hayatımda bu kadar rahat bir ayakkabı daha kullanmadım arkadaş. muhteşem bir ayakkabıdır. parasını sonuna kadar hak eder.
  • taraklı ayaklar için de önerilen modellerdir. günlük yürüyüş içindir. 500 serisi kalın tabanı temsil ediyormuş.
    normal ayak numaramın 2 üstü ancak uygun geliyor. boyu kısa ama önü geniş olmasından dolayı sanıyorum.
  • hem hallux valgus hem plantar fasciitisden muzdarip olan ayaklarima cok iyi gelen, mucize ayakkabidir. kalin tabanli, topuk agrilarina sebep olmayan, doktorlar tarafindan da tavsiye edilen bir modeldir, ustelik wide (genis) versiyonu da mevcuttur, yani hallux valgusa da iyi gelir. ayrica ayak agrilariniz varsa ve gunluk hayatta "ben spor ayakkabiyim!" diye bagiran ayakkabilar giymeyi sevmiyorsaniz tipi de fena degildir. tavsiye olunur.
  • rahat sözcüğünün altını gerçekten dolduran, 15-20 saat aralığında ayakta çalışmak zorunda olduğum zamanların kurtarıcısı ayakkabıdır.

tüm rahatlığına rağmen, muhtemelen uzakdoğu üretimi olduğu için, kronik bir burun çökme sorunu vardır. fazla kalın olan burnu, en fazla 3 giyişten sonra çukurlaşmaya başlar. kısa sürede eski bir görünüm alır. istisnasızdır.
  • "öf pazar malı gibi herkeste ya" dedikten sonra gidip gri-yeşil modelini aldığım, aldığım günden beri de ayağımdan çıkarmadığım nb modelidir efendim. bayılıyoruz, vazgeçemiyoruz, pembesi hariç her renginden istiyoruz. şortla da güzel oluyor. (ama nolur içine o iğrenç kısa spor çoraplarından giymeyin - nb'ınızın bağcık renginde uzun ve pamuklu bir spor çorap harika oluyor). kadınlarda da, erkeklerde de skinny pantolonların altında pek güzel durmuyor. skinny jean'lerin altına illa büyük ayakkabı giyeceğim diyorsanız kaykay ayakkabılarına yönelin.
  • hemen hemen tum markalarin cogu modelini giymis biri olarak kendi adima "en rahat sneaker" odulunu vermekten tereddut duymadigim ayakkabi.
  • en rahat spor ayakkabı (sneaker) tanımına +1'imle katıldığım ayakkabı
    edit: türkçe
hesabın var mı? giriş yap