• mayadrom , bagdat caddesi gibi yerlere konumlandırılmış arabalarda doyurucu sosisliler satan yeni marka. karamelli soğanı ile hoş bir lezzet.
  • bunlardan bir adette ankara real'e çıkan yürüyen merdivenlerin yanında orta katta bulunur.
  • genel merkezi seyrantepe'de olan $irket. burada cali$anlar di$aridan bildigimiz, klasik sosisli sandvic soyleyip yiyiyorlar. new franks falan yemiyorlar, aferin...
  • 15.000 $ karşılığı franchising veren şirket.
  • sabanci universitesi'ndeki subesi mehmet kıral ve ortaklari tarafından isletilen yer.
  • kanyon levent'in zemin katında da bir satış standı bulunmaktadır.
  • tepe nautilus ve içerenköy carrefour'da da birer standı bulunan, hayatımda yediğim en güzel hot dogları yapan firma. sanıyorum o güzel tadı veren kavrulmuş soğan ve tatlı turşuları zira bir defasında kavrulmuş soğansız yedim ve tadı o kadar güzel gelmedi.

eksi yönlerinden biri kola olarak sadece pepsi bulundurmaları. fiyatları da fena değil. yapanlara edenlere helal olsun diyorum.
  • turşulu soğanları ayrı güzel olan sosislidir. küçük boydaki sosislileri 2 lokmada götürebilirsiniz ama asla yetmez.
  • ankarada bildiğim kadarıyla sadece bilkent real de olan hot dog'cu. o kadar güzel yapıyorlar ki başlı başına real'e gitme sebebi. ayrıca hayatımda yediğim en güzel sosislileri yapan yer. daha öncede yazıldığı gibi bunda soğanlarının ve turşularının payı büyük. tabi bir de hp marka barbekü soslarının.
  • 'sosisli değil, orijinal hotdog' sloganına sahip, içecek seçeneklerinde 7up'ı da bulundurmasıyla gönlümü kazanmış firma. orijinal hotdog buysa çok hayal kırıklığına uğradım.
hesabın var mı? giriş yap