şükela:  tümü | bugün
 • yerli üretim, ucuz fiyatlar nedeniyle desteklenmeli diye düşünsem de büyük bir sosyal medya ve ağızdan ağıza reklam (word of mouth) yaptıkları için kıllanmama neden olan marka.

  "porselen makyaj" kelimesi üzerine çalışıyorlar (derma cover ürünü). özge ulusoy, ece erkan, deniz akkaya gibi isimlere video çektirmişler, videolar çok sahte, zaten tüm blogger ünlülerin iyi para alıp bu işleri yaptıklarını biliyoruz da sanki biraz çaktırmışlar gibi geldi. iyi para döktüklerini düşünüyorum bu işlere.

  dövme kapatma olayını da öne çıkarmışlar. bi alternatifi de dermacol var.

  dolayısıyla blog'lardaki yorumlar da yanlı vs. ama bi ihtimal 30 tl verip denesem mi diyorum ama joker gibi de olmak istemiyorum.
 • ürün ambalajları fena halde the balm çakması olan yeni firma.
  özellikle pudra, far, aydınlatıcı ve likit ruj ambalajları bire bir the balm'la aynı.
  edit: bir kısım likit rujları da ayyyynen kylie ambalajlarına benziyor!
  bakınız oha, resmen tasarım çalmışlar!

  ayrıca kadının birinin "ben serenay aktaş" diyerek başladığı bir reklamlarına denk geldim geçenlerde ki akıllara zarar. o nasıl bir rol kesmedir, o nasıl bir şuh bakmaya çalışırken sıçar ifadeye bürünmektir; aman tanrım!
 • bizim köydeki markette bile satılan otantik kozmetik markası.
 • amonyaklı saç boyası gibi kokan fondöteninin testerını yüzümün ufacık bir bölümünde deneyip 1 dakika sonra yana yakına ıslak mendil aramama sebep olan kozmetik markası. yüzümü yaktı resmen. denedikten yaklaşık 10 dakika sonra eve gidip yıkamış olmama rağmen yarım saattir yüzümde kızarıklık ve yanma var hala. hiç de öyle hassas bir cilde sahip değilim. şu ana kadar kullandığım ürünlerin içeriklerine dikkat etmezdim ama bu fondötenin içeriğinde ne varsa artık hala cildim yanıyor!