• cat stevens'ın 1978 yılında çıkarttığı back to earth albümünün 9. parçasıdır.
    3 dakika 24 saniye süren şarkının söz ve müzikleri cat stevens'a aittir.
    sözleri bile vardır bu şarkının :

new york poor new york
    new york poor new york

cars choking your child to death
    but you don't wanna see
    cause you only think about yourself
    how blind can you be

new york poor new york
    sniper on the rooftop new york
    new york poor new york
    not fit for a dog in new york

everybody bites on the big apple
    leave the hungry in tears
    but no one gives a damn no one really cares
    how they feel they're just paper people not real

you need a gun to walk into new york

now you're broke and you're out on a ledge
    who can help you this time
    now you're down to your very last cent
    still you're askin' me who was your friend
    i was your friend

new york poor new york
    who turned the lights out in new york

new york poor new york
    just another blackout in new york

girl dead on the 26th floor
    but no one knew her name
    found her body behind the door
    too young for the game

new york poor new york
    devils in the subway new york
    new york poor new york
    new york poor new york
    talkin talkin talkin - watch out
    harlem touching midtown new york
    new york poor new york

talkin 'bout new york new york
    money's getting tighter new york
    they're burning the bridges to new york
  • avrupa denildiğinde asla türkiye'yi dahil etmeyen bir "yobaz" takımın "u.s. suspends most travel from europe" başlıklı haber için bir istanbul camisinin iç görüntsünü kullanma yavşaklığını gösteren gazete.

sonra yok komplo teorisi, yok batı düşmanlığı... konu türkiye olunca şerefsizlik yapmak için istim üstünde bekliyorsunuz işte.

benim gibi hümanist bir adamı dahi yoldan çıkarıyorlar ya ben gerisini düşünemiyorum.

resim için
  • internet sitesinden tarayıcınızın gizli modunda okuma yapabilmek için üye girişi yapmanızı isteyen basın ve yayın şeysi. yapacağınız işi skiyim.
  • en güzel makaleleri okuyamıyoruz, uygulamadan istediğiniz ücret anormal., var mıdır bir çözümü acaba?
  • pandemi abonelik kampanyası için (bkz: #107748144)
  • dunya disina gonderdigimiz araclarin (uzay ussu, mars robotu vb) bizim tarafimizdan uretilmedigini ima eden gazete.
  • bugün ayda bir dolar ucret karşılığında bir senelik abone oldum. bana cok avantajli bir fiyat gibi geldi.
  • https://www.nytimes.com/…ck=https://t.co/qcclc2tbxb

malum başlıklar altına yazmak istemedim ama bu nedir arkadaş ya? bizi bütün dünyaya rezil ettiniz.
  • "new york times" aboneliği bana gerçek anlamda çok şey kazandırmıştır. içindeki haberlerin kalitesini zaten çok kişi biliyor, haber dışı neler kazandım kısaca yazayım.
    -gelecek vaat eden birçok yeni işin tanıtımlarını yapıyorlar ve o şirketleri radara alarak halka açılmalarını bekledim ve borsadan para kazandım.
    -bulmaca kısmından bolca vocab.
    -tech kısmını okurken hq trivia adlı oyunu öğrendim mesela, oyunu türkiye'de yapmak için oyunu yapanlarla iletişime geçtim ama türkiye'de hızlı bir şekilde oyunu araklayıp "hadi bilgi yarışması"nı yaptılar ve bizim fikir diye kapı kapı dolaştılar, neyse.

aylık 4 usd'ye üye oluyorsun, üyelikten vazgeçiyorum dediğin anda da seni kaybetmemek için üyelik ücreti 2 usd'ye düşüyor.
hesabın var mı? giriş yap