şükela:  tümü | bugün
 • fransız spor mağazalar zinciri olan decathlon'da satılan bir ayakkabı markası. 19tl'ye ayakkabı, 19tl'ye de ayakkabının astarı satılmaktadır.
 • backenger diye gecen cantalari tasarim harikasidir. decathlon magazalarinda bulabilirsiniz. hastasiyiz efendim.
 • geçenlerde decathlondan 25tlye ayakkabısını 19tlyede tabanını aldığım marka. gayet rahat, tam yazlık ayakkabılar.
 • yaklaşık bir yıl önce backenger 20 model çantasını aldığım aldığım marka.

  ilk aldığımda görmemiş gibi, bakın bakın ne aldım, demek istemediğimden entrysini girmemiştim. şunu çok net söyleyebilirim ki; çanta neredeyse ilk aldığım günkü gibi. sökülme, yırtılma, aşınma gibi hiçbir şey olmadı. fermuarları bile bozulmadı. çanta gerçekten büyük bu arada. ben günlük kullanım için kullanıyorum. taşınabilir bilgisayarım da yok. çoğu gözü boş yani. en ağır materyalim kitap oluyor. bu kadar boş alan olunca boşuna taşınıyormuş gibi gelebilir ama hiç olmadık anda imdada yetişebiliyor. içine pide bile koymuşluğum var yani. fermuarı kapanmıyor tabii de kapağını kapatınca oldu. ha bir de çıtçıtları var ki, onlar zaten beni ayrıca hayrete düşürdü. hala aynı sağlamlıktalar. yapıştırınca çekmek için biraz kuvvet uygulamak gerekiyor. bu da sağlamlığın göstergesi olduğundan şikayet edecek değilim elbette ki.

  ben alırken şeklinden ve büyüklüğünden dolayı bu çantayı seçmiştim ama daha uygun ve daha az cepli modelleri var. onlar da çok rahat tercih edilebilir. çünkü tahmin ettiğimden de çok göz var dolmuyorlar. dolunca omuzda taşınamayacak gibi oluyor. o zaman da takıyorsun kolunu diğer taraftan bir rahatlama, bir ferahlık geliyor.

  çantadan yola çıkarak newfeel'in çok kıyak bir marka olduğunu söyleyebilirim.

  edit: entry'den aylar sonra bir adet 13" macbook pro edindim ve çantada da taşıdım. canavar yeminedyom.

  edit 2: aradan 2 yıl geçti ve çanta hala taş gibi. ufak tefek sıyrıklar ve aşınmalar dışında gözle görülür ya da göze batan herhangi bir deformasyon mevcut değil. yalnız sırtta çok şık durmadığını belirteyim ya. inanılmaz kullanışlı ama çok estetik değil. onu da böyle seviyoruz.
  (06.08.2015)

  edit 3: hala kullanıyorum. (11.2016)
 • miago adındaki 40 liralık yürüyüş ayakkabısı muhteşemdir. hafiflik, dayanıklılık, rahatlık...
  tek sıkıntısı tabanı belirli bir süre sonra kaygan hale geliyor. yağmurlu havalarda özellikle giyilmiyor.
  48 numara ayakkabı giyen birisi için " nasıl olsa decathlon'da bulurum" rahatlığını sağlaması da cabası.
 • linkini verdiğim ayakkabılar insan gibi ve kullanım yerine göre kullanılırsa gayet rahat, sağlam, terletmeyen, muadillerine göre daha az sıcaklayan ve yaz içindir. kalkıpta bu ayakkabı ile mangal, fotbol, outdoor gibi aksiyonlara girerseniz üzülür sonra ayakkabıya çamur atarsınız.

  en sevdiğim özelliği çorap gibi hafif, çamaşır makinesinde yıkanabilir ve lekeleri kolayca çıkıyor üzerinden

  ayakkabı
 • şık, kaliteli ve fonksiyonel çantaları olan marka.
 • her gün dolu olarak, envai çeşit malzeme ve çeşitli ağırlıklarla kullanan bendeniz tarafından f/p açısından takdir edilmiştir. decathlon türkiye ye ilk geldiği zamanlar artık hangi akla hizmet piyasadakilere nazaran biraz pahalı bir tutar ile satın almıştım lakin bugün bile zerre dikişlerinde ve kumaşında en ufak bir deformasyon yok.

  tek kusuru yan tarafındaki fileden yapılma suluk ceplerinin ağzı zamanla gevşiyor, emin olmamakla beraber kumaş kir tutabiliyor ve eğer ki 3 saati aşkın uzun yürüyüşlere çıkıyorsanız sırt bölgesinde terletme yapabiliyor ama sağlamlık ve dayanıklılığına kesinlikle laf yok laf edeni çarparım

  bu bilgileri asgari 5 yıllık bir kullanım tecrübesi üzerinden değerlenidiriniz

  kullandığım görsel şekli ve tipi linkte mevcut benim kullandığımın ön alt köşelerinde 2 er taneden 10 mm çapında kuş gözü deliği vardır

  newfeel
 • adidas, nike marka spor ayakkabılarım 1 yılda pert olurken newfeel ayakkabım 3. yılını doldurdu ve hala taş gibi. yırtılsa da yenisini alsam diye bakıyorum, yok arkadaş yırtılmıyor. bu gidişle beni gömecek galiba.memory foam tabanlık ile kullanırsanız daha iyi sonuç alabilirsiniz.

  edit : aynı markanın yenisini aldım hala taş gibi eskisi. ya bi eski artık amk atmaya kıyamıyorum.