• 3m tarafından satısa sunulmıs sıcak soguk kullanılabılen mavı seffaf sıvı barındıran pedlerin*pazarlama adı. mikrodalgada ısıtabılır, derin dondurucuda dondurabılır, havlumsu koruması ve cırt cırtlı bantı sayesınde maxımum konforla kullanabılırsınız.
  • banyo süngerleri de vardır bu markanın
  • yara bantları da bir yapıştı mı bırakmaz. yalnız türkiye'de pahalıya satıyorlar.
  • powerpuff girls desenli yarabantları ateş pahasına satılan marka.
  • ayak vuruntusuna karşı hazırlanan jel yarabandı su toplayıp yırtılmış yaraların üzerine kapatıldıgında çok rahatlatır, acı hissettirmez, mutluluğa erdirir. ama...

ama, yaranız iyileşmeden bir sebeple değiştirmek istediğinizde (benimki saçımdan süzülen sularla pembe-mor bi renk almıştı mesela) derinizin banda yapıştığını farkedersiniz, deriyi oradan çıkarmak imkansızdır. tek çaresi deriyi de bantla beraber bilekten ayırmaktır, ve bu işlemi neyle nasıl yaparsanız yapın canınızı çok acıtır. bunun yanı sıra iyileştikten sonra nasıl çıkarılır bilemiyorum, çünkü yerine yenisini yapıştırmaya cesaret edemedimdir.
  • ürün gamında yara bantları, soğuk-sıcak kompresler, sprey ilk yardım ürünleri, banyo süngerleri bulunan 3m alt markası
  • yara bantları sıradan bantların yanında çok pahalı kalmasına rağmen hipoalerjenik olması yarabandının yapıştığı yeri fosur fosur kabaran insanlar için tercih sebebidir.
  • 2 tl'lik muadillerinin kar marjı bile hayvan gibi yüksekken dandik bir banyo süngerini 13 tl bilmem kaç kuruşa satan marka. alana saygı duymak lazım.
  • dünyanın en acınası banyo süngerlerini neye güvenerek 13 (12.95) tl'ye satma aymazlığını gösterdiklerini merak ettiğim marka. bunlardan da bunlara kucak açan migros'dan da ayrı ayrı nefret ediyorum.

ondan sonra bim'den alışveriş yapınca da birileri çıkar "ama onlar yeşil sermaye bilmem ne vik vik vik"... siktir git orospu çocuğu!!
  • yapışmayan yara bantlarına sahip firmadır. almayın, aldırmayın.
hesabın var mı? giriş yap