şükela:  tümü | bugün
  • web tasarim/programlama konusunda calisan, almanya merkezli, turkiye'de subesi olan firma
    http://www.nexum.com.tr/
  • kardes firmasi, yavrusu, gözbebeği için : (bkz: login it)
  • su an calistigim, arkadas canlisi ortamiyla kurumsal bir firmanın; sıkıcılıktan uzak; nasıl olması gerektiğini en iyi sekilde gosteren, verimliliğin hat safhada olduğu firma.

yıllar sonra gelen edit: artık burda değilim.
  • tam adı nexum boğaziçi elektronik çözümler danışmanlık ticaret anonim şirketi'dir.

genel müdürleri filiz ve joachim behrendt'dir.
    telefon numarası: 0212 3281922-33

adres: maslak meydan sok. spring giz plaza kat 14 maslak / istanbul

(otobusle gelenler için: itu maslak kampüsü durağında inilmesi gerekir. sprin giz'in yerini bilmeyenler için de: princess otel'in yanıdır. "-ben burayı hiç bilmem aga" diyenler için de: beşiktaş'tan maslak otobüsüne binilir. itu'de inilir. yol sorulur. pazara gidilir. bir balık alınır. pazara gidip bir alık alıp naapılır. hapurhupur hapur hupur yenilir...)

(edit: bu entry kötüleyen kişiyi tebrik ediyorum. belli ki bir sıkıntısı var bu konuda.

öncelikle, yukarıdaki entry tanımlayıcı bir entry'dir. yorum içermeyen bir entry'dir. nedir bu?

su başlığı altında, "hayati sıvı, içilir." tarzında bir entry giriliyorsa ve biri bunu kötülüyorsa bu takdire şayan bir harekettir. tebrik ediyoruz kendilerini...

kaldı ki ana entry ile birlikte bu başlık altındaki tüm entrylerin de sıradan kötülelenmesi, iyiniyetin yoksunluğunun da bir simgesidir. hayvanlıktır, taoculuktur, dombililiktir...)
  • sik sik projelerimizi yaptirdigimiz ve creative takimlarinin yaraticiliklarina her seferinde beni hayran eden sempatik yazilim firmasi.
  • proje yöneticileri ve satışçılar gününü gün ederken , alt tabakada çalışan developer'ların ezildiği firma...
  • kriz dolayısıyla işten çıkarma yapmak yerine maaşlara zam vermeme kararını almış firma. bu işin içinde bir cinlik olduğunu düşünmekteyim.
  • çalışmak istediğim firma. net. gidip görüp de hastası olmamak elde değil.
  • yıldız teknik üniversitesi teknokent bünyesinde yeni ofisini açan şirket.