şükela:  tümü | bugün
 • (bkz: nexus one)
 • dıştan ne kadar güzel ve iyi görünse de içten içe bakkal gibi olan güzellik merkezi.

  1 sene önce peşin peşin verdiğim bilmem ne parasını her gidişimde "ödenmemiş bakiyeniz görünüyor holy hanım" diyerek saçmalamaya bayılıyorlar. dosyamın sadece ön kısmını okumayı biliyorlar çünkü. halbuse arkasına bir baksalar koskocaman "borcu yok" yazısını görecek, onlar da ben de rahata ereceğiz.

  şu işlemler bitsin sokağından bile geçmem.
 • lazer epilasyon için gittiğinizde 16 seanslık anlaşma yapan, ''8 seansta biter ama biz garanti olsun diye 16 seanslık anlaşma yapıyoruz '' demelerine karşın 10. seasnlara yaklaşıp ''hiç bir gelişme yok'' dediğimizde de ''zaten 16 seansta bitmez tekrar seans almanız gerek'' diyen, bir ay önceden randevu alsak dahi seansa girmeden bir saat beklettikleri, çalışanların son derece agresif ve ne yaptıklarını bilmediklerine emin olduğum, kesinlikle hiç kimseye tavsiye etmeyeceğim bir yer.
 • galiba kimsenin memnun kalmadığı, sadece benim memnun kaldığım güzellik merkezi.

  ağustos 2013'den beri, iki ayda bir şehirdışından gitmeme rağmen bir kere bile bekletilmedim. hatta erken gidip saatim gelmeden alınmışlığım bile var seansa. çalışanlar da gayet nazik, güleryüzlü. randevularda da bir ay önceden sıra aldığınızda sorun çıkmıyor, gayet istediğiniz tarihe veriyorlar randevunuzu. yaptırdığım uygulamadan da gayet memnunum. baya baya sıkıntım çözüldü.

  sanırım memnun kalmayanlar, ya yanlış kişilere denk geldiler ya da sinirli günlerinde falanlardı bilemiyorum.

  edit: bahçelievler şubesine gidiyorum.
 • ikinci jatomi vakası. binlerce üyesinin lazer epilasyon paketi bitmeden ansızın dükkanları kapatmışlar. kapı duvar, telefonlar sürekli meşgul. bu ülkede dolandırıcı olmak varmış.
 • madonna delle arpie hanım sanırım, nexus'a 16.yüzyılın ilk çeyreğinde gitmiş.

  hayatımda hiç bu kadar paragöz bir işletme görmedim; randevu alamamayı, zamanında girememeyi hatta açılmayan telefonları falan geçtim. şu dandik kartlarından teyzemde var ve sınırsız olduğu iddia ediliyor, yazılırken aynı klişeyi bana da attılar "8 seansta biter 16 yazıyorum, fakat siz ayrıcalıklısınız teyzenizin special kartı sayesinde bitene kadar gelebilirsiniz" demişlerdi. yaptık bir hata yazıldık. abartılı boyanarak modern göründüğünü sanan, türkçeden bir haber cahil çalışanları geçtim. yukarıdaki cümleden ben sınırsız bitene kadar olduğu anlamını çıkartıyorum.

  seansımın 5 senede ancak zoraki bekletilmiş randevularla, 16 seansa ulaştığını öğreniyorum. special kartım olmadığı için de daha fazla seans yapılamayacakmış? wtf?? anlattım olanı biteni fakat, şimdi ek paket almamı ve special kartın bana geçerli olmadığını söylüyorlar. biz bir hanımefendi ile görüştük ismi çizelgede yazar esmerce bir hanım dememle, "çizelgede şenay hanım var ve sarışındı, ayrıldı buradan" cevabını aldım. bir de yalan söylüyormuşum gibi imalar falan. (bkz: maksimum zeka belirtisi)

  uzun lafın kısası, geçen yıllarda batma eşiğine gelen birkaç yer kapatarak anca ayakta kalan, milleti kandırarak para kazanan ve elindeki çalışanların yetersiz olmasına rağmen aynı saat dilimine birçok insana randevu veren berbat bir müessese. ilerisini göremiyorum zaten batar. gelip bana o dandik special kartlarını ücretsiz verseler şu saatten sonra gitmem, sizi de allah kurtarsın hdjdjdj.

  bu arada kataloglarında "buz lazer" uygulamasını yaptıklarını da iddia ediyorlar, giden bakabilir. daha az acısız, en son teknoloji cart curt yazmışlar, kataloglarında. çalışanlara sorduğumda ise buz lazer diye bir şeyin olmadığını yanlış bildiğimi onun diyot olduğunu söyleyerek, her işlemin de aynı acı seviyesinde olduğunu belirterek, kendi tezlerini çürüttüler. büyük başarı.

  biz tuğla gibi kitaplardan başımızı kaldırmadığımız halde kesin cümleli ifadelerden kaçınırken; nasıl oluyor da hem yanlış bilgilendirip hem de çalıştığı yerin katalogunu okumayan bir kadın, o yerden para kazanabiliyor? şikayet gibi olmuş cp yapıp şikayet bölümüne mi atsam jdjdjdj neyse bu son: (bkz: esefle kınıyorum)
 • bu güzellik merkezine kesinlikle gitmeyin.gitmek isteyenleri engelleyin.
  yıllardır çirkeflikleriyle, suratsız calisanlariyla, beni resmen canımdan bezdirdiler. hatırlamıyorum ki bir kez gideyim de sorunsuz işimi halledip çıkayım. bakın bu resmen yılların birikmiş öfkesi. yazacak çok şey var ama en sondan başlayayım.
  epilasyon yaptırmak için bir kaç yıl önce merkeze gittim epilasyon paketi satın aldım. paket epey pahalı ve seans sayısı fazla idi. ( yani kölelik dönemi başladı) kısa bir süre sonra gelin, size special kart (sınırsız üyelik) verelim (satalım) epilasyon hizmetimizden ömür boyu yararlanın dediler. yav ne yapicam ömür boyu epilasyonu dedim. aaa öyle demeyin, vücudun hormon dengesi değişebiliyor, hem sonra hamilelik, doğum sonrasında da yine ihtiyaç duyulabiliyor, alın siz dediler. velhasıl satın aldım. bir kaç gün önce de randevuma gidince sizin sınırsız üyeliğinizi iptal ettik, diyorlar. bunu da orada çalışan birine söylettiriyorlar.
  yav siz şaka mısınız! nasıl yani? yapamazssiniz, müdürünüz nerede onunla görüşeceğim diyorum. bişey değişmez, karar böyle diyor.
  yav siz kafka' nın dava romanının haznedar şubesi karakterleri misiniz? ya diyorum kafanıza göre iptal ederseniz o zaman ben de keyfi bir kararla üyelik süremi uzattım diyeyim, diyorum.bön bön suratıma bakıyorlar. olayın onların şahsıyla ilgili olmadığını, kişisel algilamamalarını söylüyorum. ama sanırsın dinlerine küfretmişim.
  resmen elini veren kolunu kaptırıyor. paramla rezil oluyorum. paketleri sattıktan sonra onlara mecbur olduğumuzu bildikleri için, her türlü pisliği yapıyorlar.
  ama bu kez bu işi böyle ben yaptım oldu diyip kenara cekilemeyecekler! vallahi maliyesinden, sağlık bakanlığına, tüketici hakem heyetinden, mahkemesine ulan herkesi tepenize yiğacagim.
  ( bu arada randevu alamamak, kimseye ulaşamamak, randevu saatinden çok çok sonrasina kadar bekletilmek, arada allayıp pullayıp sattıkları cilt bakım paketinin içinden uyduruktan bambaşka bir cilt bakım işlemi çıkması,suratsız personeli ile muhatap olmak, bir dönem aldığım bir başka paketi yaptiramayacak olmam nedeniyle iade etmek istemem ve verdiğim parayı bana geri ödememek için yaptıkları kurnazliklar, bir dönem kapanması, kimseye ulaşamamam, girdiğim seansları verdiğim ücretleri adam gibi kayıt altına almayıp bana yeniden paket satmaya çalışmaları, gittiğim şubeyi kapatmaları ve benim saçma sapan başka bir şubelerine gitmek zorunda olmam gibi rezaletler de yaşadım.)