• gıda firmaların ipliğini pazara çıkaracakmış gibi görünüp düpedüz insanı gerizekalı yerine koyan site.

uzun uzun anlatmaya gerek yok: ye-mez-ler.
  • boşuna tıklayıp hit aldırmayın, ben de ciddi ciddi gerçekte ne yediğimizi gösterecek sandım, bildiğin ucuz reklam çalışması çıktı.
  • ciddi ciddi "tüketici odaklı" bi' araştırma ya da istatistik veri datası bi' mecra hissiyatıyla sözlük reklamına tıkladım. lan sözlükte
    reklam gelirini bi' tarafa bırakıp ayda yılda bi' kere çıkmış, ücretsiz yayınlanan (kamu spotu) kıvamında kamu yararına çalışan bi' dernek/vakıf reklamı mı gördüm ki cidden yararlı bi' sayfa olduğu hissine kapıldın diye sorsan da haklısın tabi. sözlük kim, kamu yararına ücretsiz reklam almak kim di mi? hee kirvem ekşisözlük ormanı, he amk.

neyse, lan tıkladık siteye. soru ve cevaplara bakar mısın. çalışanlar elini yıkıyor mu, saat başı dezenfekte ediyor, yok ürünlerinizde katkı maddesi var mı, yok kirvem. kullanılan buz musluk suyu mu, yok arıtılmış, böyle saçma sapan sorular, bilmem ne.

la oğlum, kaçıncı yüzyılda kaldınız siz, sizin sektörde bu tip çıta aşılalı ne kadar oldu? orta yaş kitlesinin hassasiyet alanına giren konuları soru yapıp, ilkokul çocuğunun vereceği kıvamda cevaplar vermişsiniz. lan hijyen hassasiyeti olan insan size yemek yemeye mi gelir? hey allahım.
    hadi hijyen hassasiyetini de dediğiniz gibi geçelim. la oğlum, hazır gıdayı ilkokul çocuklarına mı anlatıyorsunuz? yok buzlar arıtılmış, yok katkı maddesiz bilmem ne. sağlıklı mısınız siz birader? değilsiniz.
    tüketilmesinin insan bünyesine zarar verdiği her tip ürüne sahip misiniz, evet.
    kola, kızartma patates, işlenmiş rezil etleriniz, her tip yan ürününüz zararlı mı? evet.

neyin peşindesiniz oğlum o zaman, nasıl bi' ali cengiz oyunu kafasıyla bu tip başlığa tav edip, tüketiciyi sayfaya çekip ürünlerinizin sağlıklı ve tercih edilebilir olduğuna inanmasını isteyecek kadar tüketiciyi salak yerine koyuyorsunuz?

ben de festfuud tercih ediyorum kimi zaman, zararlı olduğunu bilerek yemek başka bişi, müşteriyi salak yerine koymak başka.

dağılın.
  • dünyanın en kötü pazarlama çalışmasına aday bir site.

pazarlama ve reklamcılık bölümlerinde "nasıl düzgün iş yapılmaz" konusuyla anlatılması gerekiyor.

reklamın; tüketiciyi salak yerine koymayanı, yalanı göze sokmayanı makbuldür. evet reklamlarda yalan söylenir, bu da bizzat müşteriler tarafından bilinir zaten. özellikle son yıllarda her bilgiye uzaklığımız 2 tık iken, müşteriler bu kadar akıllanmış ve bilinçlenmişken böyle saçma iş yapılmaz.

herkes "aa kesin pislikler açıklanacak" diye girecek siteye. sonra bakacak ki reklam, orada var olan firmalardan da soğuyacak.

neymiş "doğal yerlerde yetişen marul"muş. marul yemesem onun içindekinin marul olduğuna yine inanmazdım :)
  • az önce sözlük girişinde reklamına rastladığım, samimilikte uzaya çıkan site(!) yediğimiz şeylerde gerçekten ne olduğunu bilmemizi istemişler. saolsunlar öğrenmiş olduk. ben hambugerin arasındaki o kıvırcık yeşilimsi gıdayı banyo lifi sanıyodum meğer marulmuş o hem de nası marul;

"tohumuna kadar tanıdığımız marullar tarladan alındığı gibi kesiliyor, sonra da lıkır lıkır içilecek temizlikte suyla yıkanıyor. yeter mi? yeşillik temizlemek ince iştir, bir de dezenfekte ediliyor. bu da yetmiyor bir daha yıkanıyor. marullar tertemiz olduğunda kimse elini bile sürmeden taze taze paketleniyor."

aman allahım hemen burger king'den sipariş veriyorum.

neyediginibil.com
  • hiç bir katkı maddesi hatta tuz bile konmadan çekildiğine inanan varsa vallahi bravo. kendilerini namet satış mağazasındn aldıkları bir kol etini belirli bir miktar yağ ile karıştırıp çektirdikten sonra pişirmeye, arasındaki lezzet farkını görmeye, daha sonra ise bu iki ürünü de aynı ortamda bekletmeye davet ediyorum.

arkadaş bir kere etin içerisine "tuz bile" koymuyorsan, hiç bir şey eklemiyorsan, o lezzeti yakalayamazsın. ayrıca kol eti ucuz bir et, hatta hayvanın en ucuz yerlerinden biri. whooper da pahalı burgerlerden. bu durumda hamburgerin içine ne eti koyuyorsun? yahut ikisi de kol ve katkısız ise lezzet farkı nasıl oluyor?

çok sağlam yiyorlar milleti.
  • halka arz icin gerekli calismalari baslatan tab gida' nin pr calismasidir.
  • youtube kanallarında bulunan videolar izleyici yorumuna kapalıdır.

https://www.youtube.com/…eyve8fadcsy_wpikcmw/videos
hesabın var mı? giriş yap