şükela:  tümü | bugün
  • ilk gelen sakatlık haberleri nereden geliyor merak ettiğimdir. castelao devlet hastanesinde hemşire manitanız mı var lan ipneler ?
  • ıstediği kadar para kazansın fakirliğini ve asil olmayan genetiğini ölene kadar isminde yaşatacak futbolcudur ki eğer ismini değiştirmezse.

portekiz alfabesinde "y" harfi bulunmaz. o yüzden kelimelerde olduğu gibi isimlerde y harfi bulunmaz.
    brezilya'nın gettolarında ya da favelalarında yaşayanlar çocuklarında portekiz alfabesinde olmayan harfleri içeren kelimeleri isim olarak koyarlar ki asla aslını ve geldiği yeri unutmasın. eğer ki yarın neymar ismini neimar olarak değiştirirse bilin ki aslından utanıyor demektir.

siz istediğiniz kadar şımarık deyin, apaçi deyin o "y" harfi orada durduğu sürece neymar adamın dibidir.
    adam en azında aslını reddetmiyor. apaçilik dediğiniz şey zaten o "y" harfi.
  • transfer olduğu takıma bir teklifim var. barcelona'yı arayıp 222 yerine 221 milyon euro verebileceklerini, yoksa transferden vazgeçeceklerini iletsinler. bir bahane uydurabilirler o mühim değil. barcelona'nın bu kadarcık fark için transferi yatıracak hali yok, mecburen kabul edecek.

kazandıkları 1 milyon'un yarısını bana versinler, ben onunla bir ömür yaşarım. 500 bin de ceplerinde kalsın. bu kadar basit.

paris saint germain yetkilileri bu mesajımı okursa özelden ulaşsınlar, iban numaramı atayım.
  • olm bu adamın ismi mismi yok mu amq sadece neymar mı diye kayıtlı nüfusta.
  • takım arkadaşlarına "aileme bakmak zorunda olduğum için psg'ye gidiyorum" dediği iddia edilen çilekeş futbolcu. duyan da, anadoluda işsizlik ve fakirlikten çaresiz kalıp istanbul'da inşaatta çalışmaya giden emekçi bir kardeşimiz sanır bunu. lan sen ayrı menajerliğini yapan baban ayrı milyon avroları götürüyorsunuz, ispanyada mali konularda sıkışınca da, daha çok paranın olduğu yere gidiyorsunuz, sonra bir de ajitasyon. yürü git lan apaçi kılıklı paragöz seni.

http://www.haberturk.com/…g-ye-transfer-olmak-uzere
  • bizim ülkemizde yıllardır brezilya' ya karşı bir sempati vardır ya, işte o yılların sempatisini tek başına harcayan eleman.

şu seviyede onlarca futbolcu seyrettim bu kadar şoparını görmedim.
  • 2000'lerin çocuklarına yıldız diye itelenen şopar.
  • aslında transferi barcelona ve katar arasında süregelen gerginliğin sonucu ortaya çıkan küresel ölçekte bir gövde gösterisi ihtiyacı olarak gerçekleşti. barcelona qatar foundation sponsorluğu devam ederken 2015 yılında bu sponsorluk anlaşmasını katar'daki toplumsal sorunlar yüzünden uzatmak istemediğini açıkladı. akabinde paris saint-germain'den thiago silva barcelona'ya transfer olmak istediğini söylemesine rağmen kulübünden izin alamadı. sonra marquinhos'u istedi barcelona onu da satmadılar. son olarak barcelona marco verratti'yi almak için bayağı uğraştı ama paris saint germain kesinlikle satmaya yanaşmadı. neymar transferiyle, hem yenilenmeyen sponsorluk anlaşmasının, hem barcelona'nın kendi oyuncularını ayartmaya çalışmasının öcünü almış oldular. mesele ödenen para değil, mesele dünyanın en önemli yıldızlarından biri olan neymar'ın ayrılmak isteyerek barcelona'nın façasını çizmiş olması. bonservisin kulübe bavullarla taşınması da aynı gövde gösterisinin parçası. böylelikle barcelona'nın dünyanın en büyük kulübü olduğuna ilişkin imajı sarsmış oldu katarlılar. bunu sırf ulusal gururları için mi, yoksa uzun vadede başka hesaplarla mı yaptıkları bilinmez. ama şunu biliyoruz, ilk hedefleri neymar'dan önce messi'ydi ama messi ayrılmayı kabul etmedi, öyle olunca mecburen neymar'a yöneldiler.
  • tam olarak acı çeken liseli japon kız tipi var