şükela:  tümü | bugün
  • şukela reader'da bıkkınlık veren bir videonun başlığı. on başlığın yedisinde konulu video olarak çıkmakta. pek çok kişiyi bıktırdığına eminim.

neymar gerizekalısının da takımı 5-0 öndeyken yaptığı aşağılık hareketleri de ayrıca değerlendirmek lazım tabi. ben olsaydım daha da sert girerdim karaktersiz şerefsiz evladına. şöyle köşede sıkıştırsam ağzının ortasına ortasına vururum o derece itici bir insan. neyse videoyu da şöyle koyalım.:

https://www.youtube.com/watch?v=dhiunpi3t7o
  • neymar kısmını çıkar, geri kalanını okusam yine aynı video gelir aklıma. adettendir, tekrar izleyelim madem.

not: iyi saydırmışsın neymar'a.
  • sürekli konulu videoda çıkıyor. neymar'ın çıkık götünü makas gibi ayrılmış bacaklarını görmekten bıktım.
  • yaklaşık 6 aydır her gün 10 kere karşılaştığım video.

kimse de demiyor ki aga bu nedir
  • hergün sözlükte alakasiz başlıklarda defalarca gördüğüm video. en çok entry girdiği kanal spor ise bas neymar'ı mantığı ile önüme onlarca defa geldi bugüne kadar. artık pozisyonu yorumlama gereği duyuyorum.

neymar kahpelik yaparak zayıf rakibi ile dalga geçmektedir. üzerine haksız olarak direk kırmızı çıkmakta ve ilgili oyuncu 2 hafta ceza almaktadır. maç başı parasını da alamadığından neymar aynı zamanda emek hırsızıdır. üzerine neymar'ın sırıtması şerefsiz olduğunu gösterir. saçlarına da bakınca tam bir görmemiş apaçi olduğunu anlarız.

neymar göttür, şu pozisyonun olduğu gün belli olmuştu bugün olacaklar.
  • doğru bir başlığa sahip olan video. bir insan bunu yapamaz, haliyle insanlık dışı oluyor. bu durumda neymar hayvan oluyor sanırım, ama hayvanlara da hakaret etmek istemem.
  • sözlükte 59 sn videolarını engelletme isteğini kabartan gıcık video. boş vakti olan bir arkadaş yazsa şöyle bir addon. negzel olurdu.

bir de brezilya'da ne kadar kolay kırmızı kart gösteriliyor lan! sarı bile verilecek pozisyon değil amk!
  • çalımdan öte şımarık saçma sapan hareketleri gözümüze sokan videodur. ayrıca faul için kırmızı kart fazlasıyla ağır olmuştur.
  • vara yoğa çıkıyor amk maymunu yeter lan!

gireceğiniz keywordleri sikeyim.
  • yapar terbiyesiz