şükela:  tümü | bugün
  • esenyurt'tan ev almamız ve yeni taşınmamız sebebiyle, oturduğumuz siteye çok yakın olan neyzen yapı marketten 3 4 defa alışveriş yapmış bulunmaktayız. hani çok bişey mi bilmem? lakin aldığımız ürünlerin toplamı 800 tl yi geçti. zaten içeride pek müşteri göremediğim gibi, gördüklerim de bir kutu alçı, bir kova boya alan insanlardı. yani toptancı olmadıklarını buradan görebiliyorum.

gittiğimiz ilk gün, çok kibar bir beyefendi yardımcı olmuştu bize , çok memnun kalmıştık, hatta bir arkadaşının yerine baktığını , kendisinin aslında başka şubede çalıştığını söylemişti.

son 2 sefer gittiğimizden beri, bir soru sorduğumuz zaman, bazı çalışanlar ters ters cevaplar vermeye, bağırmaya falan başladı. bilmiyorum bu edepsizliklerinden sahiplerinin haberi var mı? lakin hiç hoş değil.

bir müşteri olarak soru sormak, kaldı ki alacağım ürünü veya ürün hakkındaki soruyu sormak benim en hakiki görevimdir. bana cevap vermesi gereken personel de kalkıp bana ters ters bakıp, kaş göz haraketi yapıp, atar yapamaz.

sanıyorum en atıl şubeleri ve yatış yeri olan esenyurt şubesindeki personel içeri müşteri girdiğinde, "amına koyayım gene iş çıktı yeaa" tarzında bir fikir yapısı içindeler.

bir daha kesinlikle adım atmam ama belki sahipleri şu yazdığımı görür ve ona göre akıllarını başlarınıa alırlar.

sen git a dan z ye bir sürü ürün gamı olan 10 numara yapı market aç, sonra böyle müşteriyi tersleyen, müşteriye bağıran, cins cins haraketler yapan personel koyup iş yapmayı bekle. allah akıl fikir versin ne diyeyim...