şükela:  tümü | bugün soru sor
  • latife tekin'in sevgili arsız ölüm romanından uyarlanan tek kişilik oyunuyla ayakta alkışlanmayı hakeden oyuncu.

(bkz: seyyar sahne)
    (bkz: sevgili arsız ölüm)
    (bkz: dirmit)
  • ilerde adını çokça duymak istediğim, sahne dışında durgun sahnede çılgın kadın

anan değil baban değil, boşla!
  • sevgili arsız ölüm adlı tiyatro oyununda tanıdığım yetenekli oyuncu.

canlandırdığı dirmit karakterinin hayal gücü, merakı ve nezaket erden'in sempatik tavırları bu oyunu izlemeye değer kılıyor, denk gelirsem kesinlikle bir kez daha gideceğim !

(bkz: dürdane teyzenin kedisi değil mi bu ?)
    (bkz: kız yemesene kepçe'yi)
  • insanların övülmek hoşuna gider, kendisi bunu çok hak ediyor. sevgili arsız ölümü öylesine iyi oynuyor ki ortaya koyduğu enerji de müthiş. haftalardır gülmediğim kadar gülmemi sağladı. kendisine teşekkür ediyorum. amatör bir seyirciyim belli bir ışığı var umarım kariyerinde başarılı olur.
  • tanım: dirmit. başlığı görünce dayanamadım. sevgili arsız ölüm'ün afişini görene kadar oyuncu olduğunu bilmiyordum. yolumuz zaman zaman kesişiyordu, rastlaşıyorduk yalnızca. o kadar çok duydum ki sonra, oyunu izlemeyi erteledim. izleyici olarak doğru zamanımı bekledim. salondan çıkarken o koca sahnede tek başına yaptıklarına, metinden yarattıklarına, dirmit oluşuna hayran kalmış ağlıyordum. öyle gururlandım. o kadar güzel ve duru ki, senelerce ve onlarca kez izleriz umarım.