şükela:  tümü | bugün
  • türkiyenin en iyi besteci ve yorumcularından olan yetenekli müzisyen.
  • (bkz: ben bunun cocuklugunu bilirim)

oh be iyi ki yaslaniyoruz da boyle igrenc bir sekilde bahsedebiliyoruz insanlardan. ben bunun abisiyle karsiyaka altyapida pota ve top pesinde kosarken deli top oynardi nezih. sonra hic birimizden bi bok olmadi o ayri. kasedi cikacakmis, unlu olacakmis. hemen entrymi gireyim de yarin obur gun klibinde hoduk lazim olur, bi sey olur, parsasini toplariz.
  • piyasada nezih ismiyle dolasan birbirinden kaliteli sarkilarin bestecisi ve yorumcusu. inanilmaz guzel ask sarkilari, ayrilik sarkilari yapmis zamaninda. ozellikle itiraf ediyorum isimli bir eseri var ki aman aman. sevgilimden ayrildigimda dinlemediysem 100 defa dinledim, agladim cogu zaman bu sarkisi esliginde. ictim, kendi kendime dertlendim gecenin karanliginda. bende yeri ayri olan sanatcilardan biridir. olur da birgun tanisirsam muhakkak bu sarkisi icin alnindan opecegim..
  • uzun süredir internette dolaşan ele inat adlı şarkısını, hatta gülüm ve ömrümün geri kalanı adlı parçalarını da berkay'a vermiş çok yetenekli müzisyen. ismini daha çok duyacağız biliyorum ama keşke sesini de duyabilsek.
  • ömrümün geri kalanı diye bi şarkıyı, nezihin yazdığından habersiz dinlerken, baktım bu şarkıyı sevmemin varmış bi nedeni. ele inat, elveda, sana git diyemem'i falan hep nezihin sesinden dinledik bi şekilde de, bundan sonra da böyle bestelerinden takip etcez demek ki. böylece karşıyakadan boş adam çıkmaz tezimiz de bi kez daha doğrulanmış oldu.
  • cidden yazık o kadar yeteneksiz adam, bu kadar ünlüyken bu adamı hala doğru düzgün tanıyan yok. umarım yakında hakettiği değeri bulur da güzelim şarkılarını berkay falan söylemez.
  • cok iyi bir yorumcu muzisyen. fakat tarzi ititraf etmeliyim ki apachi gibi. daha ozgun tarzda sarkilar secmeli.
  • hangi şarkısını dinlesem yorumunu beğendiğim ama henüz bir albümü olmayan besteci/müzisyen.
  • bilerek ve isteyerek küçük oynuyor, kendi kabuğunda mutlu olduğu için herhalde. başka açıklaması yok, bu adamın şarkılarını söyleyenler dünyaları götürüyor dandik popüler müzik piyasasında çünkü...
  • liseyi bitireli 10 sene olmasına ragmen bu adam yüzünden tekrar kendimi liseli gibi hissediyorum .ortada albümü yokken en az 10 şarkısını ezbere biliyorum,sesinin naifliği,kadifeliği,huzuru ise apayrı bir konu.acil albümler diliyorum kendisine.