• çabuk sinirlenen bir hanımefendi :)

uzun bir mesaj silsilesinin ardından fazla hassas olduğunu söyleyebilirim. ama en azından düzgünce yazışabiliyorsunuz.
  • durduk yere adamın amına koyan şarkılar başlığındaki #45445113 girisi sebebiyle durduk yere canımı sıkan yazar. latifeyi bir kenara bırakırsak, intihar playlisti olarak sık kullanılanlara ekledim.
  • (bkz: troll) ama sizin buradan bildiğiniz trollerden değil. her daim ortamda görmek isteyeceğiniz, gruba neşe katan, her ortama da uyum sağlayabilen hanım kişisi. yönetmen, senarist, sinefil, ama ne yazık ki hepimiz gibi, işsiz.

bim dost yoğurdunu intikam almak sebebiyle, köy yoğurdu diye masaya koyduğumuzda sergilediği o, "ağğğbii çokkk iyiii yaaaa" tavrını da unutmayacağım kişidir aynı zamanda.
  • doğum günün kutlu olsun güzel insan. mutluluklar hep seni bulsun.
  • mr meeseeks peluşunu bulmamı sağlayan suser. an itibarı ile çaylak olmam vesilesi ile mesaj atamıyorum, kendisine buradan teşekkür edeyim.

umarım benimki de kanserli gelmez.

edit: kansersiz geldi sağ olsun.
  • nadir bulunan komik kadınlardan biri.
  • nice yıllar bugünü beklemiş aslen erzurumlu bir adamdır. *
  • özeleştirisini yaptığı yazıyı okurken içimden bir ses ‘işte benim aradığım ve aşık olabileceğim türden bir insan!’ dedi. profiline girip baktığımda kadın olduğunu öğrenip hüsrana uğradım bir miktar. kendisini tanımasam da bende iyi bir izlenim bırakmış olan yazar.
  • bi ara gitti bu. korktum. dönmüş allahtan. öyle çok fazla badim yoktur benim, biri kayboldu mu anlıyorum.
  • aşırı atarlı arkadaş.

çok kaliteli kezboş ..
hesabın var mı? giriş yap