şükela:  tümü | bugün
  • "good morning, that's a nice tnetennba" daki nice tnetennba
  • çabuk sinirlenen bir hanımefendi :)

uzun bir mesaj silsilesinin ardından fazla hassas olduğunu söyleyebilirim. ama en azından düzgünce yazışabiliyorsunuz.
  • durduk yere adamın amına koyan şarkılar başlığındaki #45445113 girisi sebebiyle durduk yere canımı sıkan yazar. latifeyi bir kenara bırakırsak, intihar playlisti olarak sık kullanılanlara ekledim.
  • (bkz: troll) ama sizin buradan bildiğiniz trollerden değil. her daim ortamda görmek isteyeceğiniz, gruba neşe katan, her ortama da uyum sağlayabilen hanım kişisi. yönetmen, senarist, sinefil, ama ne yazık ki hepimiz gibi, işsiz.

bim dost yoğurdunu intikam almak sebebiyle, köy yoğurdu diye masaya koyduğumuzda sergilediği o, "ağğğbii çokkk iyiii yaaaa" tavrını da unutmayacağım kişidir aynı zamanda.
  • doğum günün kutlu olsun güzel insan. mutluluklar hep seni bulsun.
  • niyeyse çok seviyorum. kendisi bu kadar sevdiğimi pek tahmin etmiyordur hatta ne alaka lan falan diyebilir ama itinayla seviyorum kendisini. yalnızca bir defa görüştük ama hem konuşurken hem şarap kadehini tutarken hem bana aaa masanın en küçüğü sensiiiin derken hem de mekandan çıkıp dolmuş duraklarına yürürken bana verdiği enerji öyle içimi ısıttı ki kendimi ona sebepsizce yakın hissetmeme neden oldu. üzülüyor bazı şeylere haydi artık geçsin be, mutlu oluversin şu kadın diyorum okurken. çünkü çok güzel kahkaha atıyor. güzellikleri hak ediyor bi de, umarım hep güzel şeylerle karşılaşır.
  • kalemine hayran kaldım.

roman yazmalı bence. betimlemeleri harikulade.
  • bir değişik kişilik. severek gibi takip ediyoruz.
  • severek takip ettiğim akıllı, komik ve yapmacıksız yazar. film zevkimiz de benziyor. daha ne olsun:)
  • stalk dünyasına yepyeni bir boyut getirişini hayranlıkla izliyorum şu günlerde* helal kııız.