şükela:  tümü | bugün
  • aynı gece özel mesajla beddua ve küfreden, nefret ve hakaret suçu işleyenlerden biridir. hepsi aynı kisi olup, birbirinin klonu mu yoksa birarada sataşan bir çete mi göreceğiz.

diğer profiller: @ba deebi deebi dooooo, @kroos, @jonsnowvarya, @nice1m8 ve bir de favlayan @sonumudumjonsnow
  • bu başlık altında hakkımda yalan yanlış iftirada bulunup sonra da yan hesaplarından kendini favlayan ergenin hakkındaki gerçekler ve asılsız iddiaları için buyrunuz:

bakın bu da çaylak hesabından bana ve diğer yazara ettiği küfürler: https://eksiup.com/p/7x80361qa2rw aşağıdaki editte hesabın ona ait olduğunu da kanıtladım. bir güzel küfür etmiş bize ve gelip bu başlık altında bana dava açacağını falan söylüyor hahaha :))

edit: sıkıntılı arkadaş gelip yine hakkımda iftira atıp sonra da yan hesaplarından favlamış :)) diğer hesapları ve yediği haltlar için üstteki paylaştığım entry linkine girip inceleyebilirsiniz. bana iftira atıp yan hesap olduğumu iddia edenler benim yaptığım gibi kanıt paylaşsın ki ne var ne yok anlayalım, sözlük iyice çoluk çocuk dolmuş valla :)) bir de 2 ayrı hesaptan saldırıp 6 farklı hesap ile de kendi iftira entry'lerini favlıyor hahaha https://eksiup.com/p/rs803633xyg9 ya işin gücün yok mu bu nedir? ciddi ciddi 6 7 ayrı hesaptan girip kendini favlıyor ulan hahahahahah

edit 2: sorunlu arkadaş (bkz: entelsiz dantel) (bkz: feronia2200) hesapları ile yine gelmiş ve benim başka bir yazar olduğum yalanını atmış. bak güzel kardeşim bir kanıtın varsa yazarsın benim yaptığım gibi ama yoksa anca öyle bomboş sallarsın. dediğim gibi isteyenler açıp yukarıda paylaştığım entry linki ile ssleri ve kanıtlarıyla birlikte yan hesaplarını görebilirler :)) işin ilginç tarafı adam herkesin nickaltına girip flood yapıyor, sözlük yetkilileri uyuyor galiba..

son edit: feronia2200 ve entelsiz dantel nickli iftiracı ergen israrla nickaltımı spamlamaya ve iftira atmaya devam ediyor. ya kardeşim umrumda değilsin umrumda daha ne istiyorsun benden? takıl kendi kafana göre iftira atmaya devam et. bir de kendini önemli biri falan sanıp duyuru yapıyor insanlara ya iyi misin sen? egoya bak havalara bak inanılmaz.bu arada arkadaş o hesaplar benim değil diyordu şimdi de ekşi sözlükte birden fazla hesaba sahip olmak suç değildir yazmış hahahahhahaha. neyse dediğim gibi ver avukata bir de dosyaların ssini çek onları da entryde paylaş ki çok önemsediğin insanlar nasıl yalan attığını öğrensinler, hadi bakalım ergen arkadaş benden bu kadar kendi kendine ağlamaya devam et şimdi.
  • hayvansever fasistlerin saldirisina maruz kalmis yazardir.

cocuk isiran kopek icin iyi ki yapmis kurban olsun cocuklar o kopeciklere minvalinde konusan insanlarin insanliklarini nereden ogrendiklerini cok merak ediyorum. vicdan be biraz. insaf. hepimiz hayvan sahibiyiz. gosteris olarak hayvanseverligi kullanmaktan baska bir sey degil bu. en cok bana soracaksiniz, en iyi ben hayvanseverimci tiplerden gina geldi artik.

edit: 15 hesapli entelsiz dantel ve feronia2200'nin saldirisina maruz kalmaktadir. bu entelsiz dantel'in 10 entryli, 2018'den beri entry girmeyen ama entelsiz dantel'in ve feronia2200'nin her entrylerini, ayni siraylaaninda favlayan caylak hesaplarini nick altinda ifsa ettim, ergen gormek isteyen bakabilir.
  • tıpkı aparkat hamdi ve ba deebi deebi dooo gibi, bu sabaha karşı aynı 10 dakika içinde nick altıma sıçan eş hesaplardan biridir. nick altıma 2. çete saldırısını gerçekleştirmiştir.

işin komiği, bana ba deebi deebi dooo olarak gönderdiği intizar mesajı ile nice1m8 olarak gönderdiği intizar mesajını karıştırmış. ba deebi'nin yazdığına ben yazdım diyor. ki, aparkat hamdi de benzer bir karışıklık yaşamış ne tesadüf!

b vitaminleri kompleksi ve/veya ceviz tavsiye ediyorum kendisine. önce biraz beyninizi geliştirin. sonra sosyal medya zorbalığınıza devam edersiniz(!)
  • nam-ı diğer @enkaz devraldik olup, @ba deebi deebi dooooo, @aparkat hamdi falan çıtır çerez uyduruk yan hesaplarıdır.

3 yıldır eften püften bahanelerle, yüzlerce yan hesabıyla üzerime saldırır.
    yalnız bana değil, ben zannettiği, benle ilişkili gördüğü hesaplara da saldırır.
    bu sabaha karşı artık ne bok olduysa hastalığı depreşmiş yine kudurmuş.
    yahu kuduzunu kedine bulaştırdın kedin öldü sözde yas tutacağına hala akıllanmadın.

sana ne ben kimsem? sözlüğün en az %10 u senin klon hesabın. gözün doysun.çalış bir tane düzgün hesabın olsun. yok diye etrafa saldırırsın.

tanım: kıskançlıktan ölecek hastalığına yakalanmış troll.
  • şunu bir okumasında fayda olan yazar. zira kendisini pek yakından ilgilendiriyor.

• nick altıma girdiği şu entrysini umutmuş #93895127

bir diğer entrysinde #93993829
    başka yazar nick altına döşediği entrysini referans gösterip, sana yazdığım tek entry bu demiş.

yazık. tanımazsın etmezsin. bu neyin kıskançlığı? sana ne ben güzelsem, iyi eğitimliysem? bu kadar kıskançlık sağlığını zaten kaybettirmiş ama bak şimdi bir de mahkemelerde sürüneceksin.

tanım: bir kaşık suda fırtına kopartabileceği hayaliyle işe girişip, "rüzgar esen, fırtına biçer" i tecrübe edecek yazarımsı.
  • biri geçtiğimiz ekim ayında, biri bu ay olmak üzere iki kez,
    bu hesabı ve diğer birçok yedek hesaplarıyla hem nick altıma saldırmış,
    hem özel mesajlarıyla da hakaret ve küfür etmiş amacı yakında ortaya çıkartılacak troll hesaptır.

şu ayrımı iyi öğrenmesi ve eşlikçilerine de öğretmesi gerekir ki:

ekşisözlükte birden fazla hesap sahibi olmak suç değildir.
    başka yazarlarla tanışıp arkadaş olmak da suç değildir.

lakin birkaç yazar arkadaş toplanıp diğer bir veya birkaç yazara eş zamanlı toplu saldırıda bulunmak suçtur.

veya farklı nicklerle hem bana hem ben olduğunu iddia ettiği diğer bir hesaba aynı saldırıyı gerçekleştirmek de suçtur.

bu organize eylemlerinin, çete hareketlerine ekşisözlük yönetimince göz yumularak desteklenmesi de suç olup gereği yapılacaktır.