şükela:  tümü | bugün
 • crypto coin mining işlemlerinde bilgisayarınızın gpu'sunu kiralamanıza olanak tanıyan gözlemlediğim kadarıyla ekran kartı mining işlemlerinde en yüksek geliri sağlayan programdır/platformdur kendileri.

  çalışma şekli şu şekilde izah edilebilir. gereksiz ve türlü türlü ayar yapılması gereken bütün miner'ları bünyesinde hali hazırda barındırmaktadır. programı ilk açtığınızda ekran kartınızda testler yürütür ve miner'ların performansını ölçer daha sonra her saat başı en karlı olan crypto coin'i sizin yerinize seçip kazmaya başlar. ödemeleri doğrudan bitcoin hesabınıza bitcoin cinsinden alabilirsiniz. kendileri siz potansiyel olarak işinize yaramayacak tüm o coinleri otomatik olarak sizin için bitcoine çeviriyorlar.

  anlık olarak günlük kazanacağınız para miktarını ve şu an hesabınızda bulunan parayı da program üzerinden görebilirsiniz. ödemeleri günlük olarak hesabınıza yapıyorlar. 2 haftadır bu program ile ilgileniyorum ve şu an 180 tl kadar kazancım oldu (ikinci 1070 kartı aldım geçen hafta :) )

  örnek: https://hizliresim.com/nw1zl5

  eğer ilgilendiyseniz, sizi bu platform ile tanıştırmamın şerefine sizden hiçbir götürüsü olmayacak bu referans koduyla üye olursanız memnun olurum. teşekkürler.

  https://new.nicehash.com/?refby=394145
 • şu sisteme* bir katkım olsun diye bugün kurduğum ve gtx 960'ım ile desteklediğim program. aylık 70 tl gibi birşey bırakacağını söylüyor, bırakmasa da olur canı sağolsun. btcturk hesabınızın wallet'ına doğrudan transfer yapabiliyorsunuz.

  yalnız ödemeler günlük olmuyor sanırım, üstteki arkadaşın söylediği gibi değil yani. belirli bir miktar olmadan para transferi yapmıyorlar. bana, ki bugün başladım, ayın 15'inde yatırırız sana diyor sistem. bekleyip görelim bakalım.
 • şu ana kadar bir yamuğunu görmediğim sistem

  bir adet lap top gtx 970m ve gtx 1060 ile yaklaşık 50 dolar ayda geliyor