şükela:  tümü | bugün
 • crypto coin mining işlemlerinde bilgisayarınızın gpu'sunu kiralamanıza olanak tanıyan gözlemlediğim kadarıyla ekran kartı mining işlemlerinde en yüksek geliri sağlayan programdır/platformdur kendileri.

  çalışma şekli şu şekilde izah edilebilir. gereksiz ve türlü türlü ayar yapılması gereken bütün miner'ları bünyesinde hali hazırda barındırmaktadır. programı ilk açtığınızda ekran kartınızda testler yürütür ve miner'ların performansını ölçer daha sonra her saat başı en karlı olan crypto coin'i sizin yerinize seçip kazmaya başlar. ödemeleri doğrudan bitcoin hesabınıza bitcoin cinsinden alabilirsiniz. kendileri siz potansiyel olarak işinize yaramayacak tüm o coinleri otomatik olarak sizin için bitcoine çeviriyorlar.

  anlık olarak günlük kazanacağınız para miktarını ve şu an hesabınızda bulunan parayı da program üzerinden görebilirsiniz. ödemeleri günlük olarak hesabınıza yapıyorlar. 2 haftadır bu program ile ilgileniyorum ve şu an 180 tl kadar kazancım oldu (ikinci 1070 kartı aldım geçen hafta :) )

  örnek: https://hizliresim.com/nw1zl5

  eğer ilgilendiyseniz, sizi bu platform ile tanıştırmamın şerefine sizden hiçbir götürüsü olmayacak bu referans koduyla üye olursanız memnun olurum. teşekkürler.

  https://new.nicehash.com/?refby=394145
 • şu sisteme* bir katkım olsun diye bugün kurduğum ve gtx 960'ım ile desteklediğim program. aylık 70 tl gibi birşey bırakacağını söylüyor, bırakmasa da olur canı sağolsun. btcturk hesabınızın wallet'ına doğrudan transfer yapabiliyorsunuz.

  yalnız ödemeler günlük olmuyor sanırım, üstteki arkadaşın söylediği gibi değil yani. belirli bir miktar olmadan para transferi yapmıyorlar. bana, ki bugün başladım, ayın 15'inde yatırırız sana diyor sistem. bekleyip görelim bakalım.
 • şu ana kadar bir yamuğunu görmediğim sistem

  bir adet lap top gtx 970m ve gtx 1060 ile yaklaşık 50 dolar ayda geliyor
 • (bkz: elektrik kaçak mı gençler)

  2 ay sonra gelen edit: gün itibariyle benim de ne kadar geç girsek o kadar zarar deyip yardırdığım hede. bu entry de bi utanç vesikası olarak burada dursun.
 • hesaplardaki 4000 btc'nin hacklendiği konuşuluyor. muhtemelen dükkanı kapatacaklar
 • hacklendiği ve 56 milyon euro değerinde bitcoin'in çalındığı söyleniyor. https://medium.com/…cy/nicehash-hacked-197f9f1af6b7
 • hacklendiği iddia edilen gpu ve cpu ile kolayca mining yaptıran uygulamadır.

  söylentiler şimdilik net değil. kendi twitter sayfalarında 8 saat önce bakımdayız üzerinde yoğun olarak çalışıyoruz denmiş ama 8 saat çok uzun süre. siteleri halen kapalı ve forumlarda+reddit üzerinde hacklendi mi soruları çok fazla...

  kaynaklar:
  https://www.tweaktown.com/…ollars-up-air/index.html

  panikçiler:
  https://twitter.com/…onus/status/938407384443228166
  https://twitter.com/…ku_9/status/938383136341352448
  https://twitter.com/…onty/status/938402881509740546

  büyük transfer aktarımı: https://bitinfocharts.com/…5qh6lzjje72ecvvwrtwdiufk (55milyon dolar civarı)
  ve
  https://bitinfocharts.com/…8vduza5ahvh6h4t6jh1mb4rq
 • hacklendiğini, cüzdanlardaki btclerin çalındığını resmi olarak duyurmuştur. hadi ben 40 dolar kaybettim, bu işe ciddi yatırımlar yapanlar ne olacak? basit bir açıklamayla paranız hiç oldu deniyor. bitcoin iyi yükseliyor ama unutmayın böyle bir açıklamayla bir gecede sıfırlanabilirsiniz.
 • 6 aralık 2017 tarihindeki olaylarla ilgili reddit üzerinden resmi açıklama yapan firma.

  özet olarak; hacklendiklerini doğrulamış bulunmakla birlikte, nicehash btc wallet'ının kontrolünü kaybettiklerini ve en azından önümüzdeki 24 saat boyunca kapalı kalacaklarını bildirmişler. ilerleyen zamanda neler olacak, tekrar servis vermeye devam edebilecek mi bence muallak. birçok insanın güvenini sarsmış durumda. mevcut borcu olanlara borçlarını ödeyebilecek mi o bile şüpheli şu aşamada.