• sohbeti aşırı samimi olan badim. kendisiyle sözlük üzerinden konuşurken bile yakın bir arkadaşımla konuşurmuşçasına rahat hissederim. ilk olarak ps vita almaya niyetlendiğimde kendisine mesaj atmıştım, aşırı yardımseverliği, sıcakkanlılığı ve teknolojik konulara olan hakimiyetiyle beni baya bilgilendirmişti. o gün bu gündür ara ara sohbet ederiz. dijital oyun sektörü konusunda aşmış derecede de bilgili ve sektörü yakından takip eden bir yazar.
    severim kendisini, bilgili olmasına rağmen asla kasmadan muhabbet etmeyi başarabilen sayılı sözlük yazarlarındandır.
  • pitchfork'un albüm puanlamasından bir hayli şikayetçi olan, animal collective ve unknown mortal orchestra sevgisiyle iyi bir müzik zevki olduğunu düşündüren bir yazar.
  • sözlükte pek çaktırmasa da 3 adet uluslararası prestijli tasarım ödülü ile başarılı bir genç tasarımcıdır kendisi.
  • bir ekşi sözlük yazarı. hoşgelmiş. * *
  • azincourt romanının ana karakteri olmakla beraber kral henry'nin ordu defterlerinde de ismine erişilmektedir.fakat romandaki karakterin yasadığı çoğu olay kurmacadır.

öldüğü zaman ardında o zamanki parayla £2,989
    şimdiki para ile kıyaslandığında 5 trilyon kadar para bıraktığı söylenmektedir.
hesabın var mı? giriş yap