şükela:  tümü | bugün soru sor
 • bir süredir bu çocuk hakkında abartmadan bir yorumda bulunmak istiyorum ama sanırım kendime hakim olamayacağım. kesinlikle dünyadaki en güzel insanlardan biri. hatta çok çok güzel lan.
 • 1989 ingiltere doğumlu aktör. 2011' de gösterime girecek olan x-men first class' ta beast' i canlandırması bekleniyor. kendisini about a boy' daki küçük çocuk, ya da 2010 yapımı clash of the titans filmindeki genç savaşçı eusebios rolüyle hatırlayabiliriz.
 • büyüdükçe çirkinleşmeyenlerden..

  çocukluğu nasıl güzel ve şirinse büyümüş hali de öyle, herkese nasip olmuyor bu..
  ayrıca sakal bırakmalı, sakal çok yakışır bu tipe eminim..
 • onumuzdeki ay vizyona girecek warm bodies adli filmde bir zombiyi canlandiracak oyuncu. bu filmde hafiften bir zombieland havasi var ama emin degilim. umarim twilighta dogru kaymaz. ayrica yaptigim ufak arastirmalar sonucu gectigimiz aya kadar queen jennifer lawrencela beraber oldugunu ogrendim ama ne yaziktir ki ayrilmislar. (bkz: eksisozluk magazin servisi)
 • rebel in the rye adlı filmde j. d. salinger'ı canlandıracağı söylentileri dolanan oyuncu. bu sıralar yıldızı yükselenlerden. yakın zaman içinde adını daha da çok duyacağız gibi hissediyorum, bakalım.
 • oha şimdiye dek hiç yazılmamış olduğuna inanamıyorum.

  x-men serisinde hank mccoy yani beast'in gençliğini de bu arkadaşımız oynuyor. hem de o kadar güzel bir cast başarısı ki bu, beast'in bir bilim insanından bir canavara geçiş hikayesini, mutant haline dönüştüğünde dış görünüşünden duyduğu utancını, kendini devlet makamlarında bir insan olarak saklamak zorunda hissedişinin altında yatanın mutant düşmanlığından ziyade tamamen kendisinin kişilik bunalımı oluşunu, mutantlık ve insanlık arasında kalışını ve raven'a duyduğu aşkını çok güzel canlandırıyor. hatta x-men serisinde karakterlerin gençliklerine döndüğümüz filmlerde iyi ki beast'in hikayesine de çok yer vermişler de ışıl ışıl oynamış, serinin en can alıcı olayı aslında bence mutantların kendilerinden duydukları utanç ve kendilerine karşı hissettikleri yabancılık, bunu da cayır cayır oynayan, haddinden fazla karizmatik ve aşırı yakışıklı/güzel olan oyunculardan ziyade sıradan dış görünüşlü, sempatik ve utangaç oynayan nicholas hoult ile hissettirmişler, vallahi bundan güzel seçim olmazmış.

  edit: ay yazılmış, "beast'i canlandırması bekleniyor..." denmiş, olsun bu entry de burada hem daha önceki entryleri dikkatli okumama konusunda utanç kaynağım olarak dursun, hem de rolünün tek filmde kalmadığı, geri dönüşlerde beast rolüne birden fazla büründüğünü de içermesi ve beast'i oynarkenki oyunculuğunu bu kadar övmüş olmam sebebiyle de silmiyorum hehe.
 • tolkien'in hayatını anlatacak filmde kendisinin j.r.r. tolkien'in gençliğini canlandıracağı da konuşuluyormuş, çoğu kaynakta haberin kesinleşmediği de söylense de habere kesin gözüyle bakılıyormuş ve kendisinin imdb sayfasına da bu bilgi kaydedilmiş:

  http://www.imdb.com/name/nm0396558/
 • warm bodies'de iyi bir performans sergilediğini düşündüğüm ve pek bir beğendiğim oyuncu.
 • warm bodies filmini izlerken son sahnede kel zombi ben marcus dedi ya aaa dedim hugh grantin filmi vardı küçük marcus ne oldu acaba. şakalar, komiklikler hahaha falan dedik, aaa esas oğlan marcusun büyümüş hali mi lan yoksa falan olduk (n'oluyoruz falan olduk). hızlı bi internet araştırması, evet o valla.
  bu arada zombi filmi güzeldi, zombilerle ilgili hala bir umut olduğunu düşünmek güzel. n'oldu amk zombilere inandın da zombilikten geri dönüş olduğuna mı inanamadın?
 • about a boy'daki velet büyümüş, mad max fury road'da nux ile aşmış. hayır about a boy'da da çok beğenmiştim seni lakin mad max fury road'da ne yapmışsın aga sen?