şükela:  tümü | bugün
  • şu sıralar pek popüler olan trollük çeşidi. aslında bu karakterlere tam trollde denemez. normal troller gibi saldırgan ve tepkisel bir dikkat çekmiyorlar. en azından bunu ister gibi görünmüyorlar. ne yapmak istediklerini çokda anlamıyorum. kötü niyetli değil gibiler. ama zihinde okuyamam tabii. dikkat çekme amaçlarını sabit düşünürsek troll olarak nitlenmelerinde sakınca olmaz kanımca . neyse efendim bu troller giderek artmakda ve sözlük yazarlarının nick altlarını önceden hazırlanmış metinleri ile doldurarak ekmeklerini aramaktalar. genelde diğer yazarlarda bu işten memnun gibi yoksa şüphenmi var. ''bunların derdi sanamı düştü nick altı boş kıskanç silik yazar '' diycek olanlara peşinen söylüyorum demeyin ne öyle ithamlar falan yukarda nefret söylemi var.

unutmadan (bkz: bu sene de iyi nick altı trollü yaptı)
  • toplam entry sayısı : 57
    nick altı entry sayısı : 24
    and oscar goes to the day they died.*
  • kabo del toro isimli liseli ergen yazardır. bir de küfürbaz. bugünkü eseri için;

(bkz: maximus decimus meridius/@kabo del toro)
  • sözlükte varolan en kötü trol türü. hayır bir yazarın görüşünü beğenirsin beğenmezsin ne diye uğraşıp nick altını kirletirsin ki? bir de cımbızla bir entry çekip direkt yaftalama ne olaki? kısaca nick altı trolü ezik bir ergendir sadece.