*

şükela:  tümü | bugün
  • nick değiştirmek isteyen bir avuç ezik yazarın başlattığı kampanya. yarrak gibi anketler falan düzenlemişler bi de bunun için.
  • (bkz: up)
  • yıllardan beri 5-6 kez yazar başvuruları çaylaklıktan dönmüş ve sonunda "nasılsa bu da olmaz" diye uyduruk bir nikle yeniden başvurup yazarlığı onaylanmış bir kişi olarak sonuna kadar katıldığım kampanyadır.

o kadar özene bezene nikler almıştım hiçbirini onaylamadınız. bari bir telafi için şu şansı verin!

hiç mi "yeniden dünyaya gelsem şöyle olmak isterdim" hayalleri kurmuyosun be ssg?
  • desteklemeye hazır olduğum kampanya.
  • desteklediğim kampanya. olmalı ama paralı olmalı. her seferinde de istenen para artmalı. hadi ayağınız alışsın ilk sefer ücretsiz. ama "eskisi daha iyiydi" ya da "bu da olmadı" dersen o zaman para lazım. iyi para kaldırılır buradan. denemek lazım. hatta reklamsız sürüm de olmalı. tabi ki paralı. fakirler reklam görmeye devam etsin. hatta ve hatta tema desteği de paralı olablir. fakirlerin gözü bozulsun. evet tam olarak böyle düşünüyorum. franfurrttan naim. söz sende sedat.
  • valla hayır demem nickim hakkaten çok boktan diye düşünerek katıldığım kampanya. kendisi muhteşem de nick olarak gideri yok ya.

(bkz: up)
  • benden de (bkz: up)
  • desteklenmesi gereken kampanya. uzun çaylaklık süresinde geçerek üye olunan bir platformda herkese en azından 1 kez bu hak verilmeli.
  • ölümüne destekçisi olduğum kampanyadır.

ya arkadaş lise 1'de aldım ben bu nick'i. sözlüğü forum zannetmiştim öylesine kaydolmuştum, senelerdir dram yaşıyorum resmen.
    smete ne lan?
  • nüfus memurunun(!) hatasını sözlük hayatı boyunca taşımak istemeyen herkesin kampanyasıdır..

not: sülalemizde bile mehmet yok.. elim kırılaydı..