• nick değiştirmek isteyen bir avuç ezik yazarın başlattığı kampanya. yarrak gibi anketler falan düzenlemişler bi de bunun için.
  • desteklemeye hazır olduğum kampanya.
  • valla hayır demem nickim hakkaten çok boktan diye düşünerek katıldığım kampanya. kendisi muhteşem de nick olarak gideri yok ya.

(bkz: up)
  • desteklediğim kampanya. (bkz: pazara kadar değil mezara kadar)
  • desteklenmesi gereken kampanya. uzun çaylaklık süresinde geçerek üye olunan bir platformda herkese en azından 1 kez bu hak verilmeli.
  • ölümüne destekçisi olduğum kampanyadır.

ya arkadaş lise 1'de aldım ben bu nick'i. sözlüğü forum zannetmiştim öylesine kaydolmuştum, senelerdir dram yaşıyorum resmen.
    smete ne lan?
  • desteklemediğim kampanya. değiştirmek olmasın. yok nickim güzel değil, yok orası şöyle, burası böyle. abartmayın olum altı üstü bir sözlük nicki işte. yaratıcı olma çabaları, ben farklıyım çığlıkları nereye kadar. abartmayın yani.

edit: ayrıca kaç senedir şu sözlüğü okuyor, yazıyoruz ve insanların nickleri artık zihnimize kazınmış. mesela ben nerede bir kanzuk entrysi görsem hemen taşak geçerim. ee kanzuk nickini değiştirirse ben nasıl taşak geçicem. nereden anlıcam onun bir kanzuk entrysi olduğunu, sorarım size???
  • soyadımdan önce (ünver) bir boşluk eklemek gibi ufacık bir dilekle benim de dahil olduğum kampanya.
  • desteklediğim kampanya. sadece nickinden memnun olmayanların değil herkesin destek vermesi gerekendir. böyle bir hakkımız olsun ama tek sefere mahsus olsun sonra boku çıkar çünkü.
  • aldığım nicki sevsem de ifşa olmasından ötürü desteklediğim kampanyadır.
    dilim lal olaydı da demeyeydim kimseciklere.

sonuç olarak çoğu yazar bi şekilde nickinden memnun değil. bi güzellik yapılmalı diye düşünüyorum.
hesabın var mı? giriş yap