• jonasların en erken keşfedilen, bir süre tek tabanca takıldıktan sonra kardeşlerini de alıp jonas brothers'ı kuran üyesi. kardeşlerin en küçüğü olduğu halde "en zeki ve akıllı benim o yüzden soruları bana sorun" şeklindeki yüz ifadesini buna bağlayabiliriz.
  • sesinin rengi çok hoş. yürüyedursun...
  • levels adında yeni bir single çıkartmış dazlak şarkıcı. şarkının hem seslendirdiği kısımları hem de ritmik kısımları oldukça güzel. ileride büyük sükse yapacaktır.
  • ilk albümü ve single'ları hiç dikkatimi çekmemiş biri olarak bu aralar heyecanla beklediğim bir albüm olmadığı için bugün kendisinin last year was complicated adını verdiği yeni albümüne bir şans verdiğim şarkıcı. açıkçası beklediğimden çok daha iyi bir albümle karşılaştım. bu senenin kalburüstü pop albümlerinden biri olmuş. chainsaw ve touch'a özellikle dikkat. under you da güzel olmuş; ama bazı yerleri çok fazla taylor swift'in style'ı kokuyor diye düşünmüştüm ki iki şarkının prodüktörünün de max martin olduğunu fark ettim. arada kendi melodilerini, beatlerini falan tekrar ettiği oluyor bu adamın. your body ve first love'da da aynı durum söz konusuydu mesela. bunların dışında voodoo'nun çok güzel bir açılış parçası olduğunu belirtip comfortable'a da honorable mentionımı vererek bu entry'yi sonlandırıyorum. güzel albüm yapmış nick, dinleyin. *
  • karısından da bundan da bi fakelik akıyor.. bide vücud yaptıktan sonra çok kasıntı oldu sürekli önünü ilikleyip poz veren nargileci modern türk erkeği havası seziyorum.. bi öğk geliyor
  • kuzenlerimin küçükken fanatiği oldukları jonas brothers grubunun bir üyesi. tip 1 diyabetliymiş kendisi. bu konuda konuşmaktan hiç çekinmiyor, tecrübelerini her fırsatta anlatıyor. bu hastalıktan muzdarip olan yaşça küçük hayranlarına böyle moral kaynağı olduğu için takdirimi kazandı efendim.
  • priyanka chopra ile sanirim bugun evlenmis eski jonas brothers üyesidir.

birden gözümün önüne camp rocklar geldi. büyümüş de evleniyor
  • surat ifadesini ryan reynoldsa çok benzettiğim şarkıcı, aktör. "close" şarkısı baya efsane.
  • kendisi gibi nasıl gitar çalınabileceği şurada öğretilen müzisyen;

https://youtu.be/-ow5kgpycey
  • demi lovato nun önümüzdeki sene gerçekleştireceği "future now tour" da sahne alacak eski disney yıldızı, eski jonas biraderler üyesi ve yeni solo şarkıcı.

kendisi şu sıralarda scream queens isimli dizide boy göstermektedir.
hesabın var mı? giriş yap