• jonasların en erken keşfedilen, bir süre tek tabanca takıldıktan sonra kardeşlerini de alıp jonas brothers'ı kuran üyesi. kardeşlerin en küçüğü olduğu halde "en zeki ve akıllı benim o yüzden soruları bana sorun" şeklindeki yüz ifadesini buna bağlayabiliriz.
  • taş gibi diye buna denir dediğim insan.aynı zamanda sesi çok güzel,süper bi bakışı var,çok tatlı,kendine ait 12 tane gitarı var, gitarın dışında bateri ve piyano çalabiliyor,çok duygusal,lakabı the president,tam adı jerry nicholas jonas ve kardeşler arasında ilk keşfedilen kişi
  • 1992 dallas doğumlu aktör.

oyunculuğu da yüzü de rahmetli sergei bodrov jr'a benziyor. allah sonunu benzetmesin.
  • kuzenlerimin küçükken fanatiği oldukları jonas brothers grubunun bir üyesi. tip 1 diyabetliymiş kendisi. bu konuda konuşmaktan hiç çekinmiyor, tecrübelerini her fırsatta anlatıyor. bu hastalıktan muzdarip olan yaşça küçük hayranlarına böyle moral kaynağı olduğu için takdirimi kazandı efendim.
  • sesinin rengi çok hoş. yürüyedursun...
  • artık sesinden çok son zamanlarda vucudu ve sürekli iç çamaşırları ile verdiği pozlarla tanınan şahsiyet. anladığım kadarıyla şöyle, müzik piyasasında yer edinemeyen jonas kardeş, birde şöyle seksi pozlar verip ergen kızların aklını alayım çabalarında sanırım.
  • levels adında yeni bir single çıkartmış dazlak şarkıcı. şarkının hem seslendirdiği kısımları hem de ritmik kısımları oldukça güzel. ileride büyük sükse yapacaktır.
  • ciddi ciddi güzel müzik yapan bebe. * jealous ve chains oldukça iyi şarkılar, ileride çok başarılı olacak gibi.

edit: kliplerini izledim de değişim fena halde yaramış aşırı çekici olmuş son 1 senede. :(
  • demi lovato nun önümüzdeki sene gerçekleştireceği "future now tour" da sahne alacak eski disney yıldızı, eski jonas biraderler üyesi ve yeni solo şarkıcı.

kendisi şu sıralarda scream queens isimli dizide boy göstermektedir.
  • ve artık gay olduğunu itiraf etmiş.
hesabın var mı? giriş yap