şükela:  tümü | bugün
 • megadeth'in eski davulcusu.. rust in peace, countdown to extinction, youthanasia, cryptic writings ve risk albumlerinde caldigini kesin olarak biliyorum geri kalanina kefil olamam.

  gruptan ayrili$ gerekcesi olan diz sakatlanmasinin esasen yalan oldugu, gruptan bu bahaneyle ayrildigi ve solo cali$malara yonelecegi daha sonra dave mustaine tarafindan hakkinda ho$ olmayan hakaretler (ho$ olan hakaret var mi ki zaten) e$liginde dile getirilmi$tir.

  (bkz: menza)
 • resmi aciklamaya gore, dizinde kanser basladigi icin gruptan ayrilmis ama sanirim gruptan ayrilmasinin nedeni alkol problemi. baya bi konsere cikamamisti alkol yuzunden vakti zamaninda.
 • mustaine, ellefson, friedman, menza efsane dörtlüsünün bir parçası. countdown to extinction isimli, müzik tarihine kanla yazılmış hayvani megadeth albümünün davullarında da onun imzası vardır - ki bu albümdeki varlığı bile sıradan bir davulcu olmadığını kanıtlamaya yeterlidir.
 • aileden müzisyen. babasi (bkz: don menza) da unlu bir cazcıdır. kendisi de uzun sure megadeth'de drum tech olarak calismis, daha sonra begenilmesi uzerine davulculuga terfi etmistir. oldukca komplike ritmleri kolaylikla atabilmesiyle dikkat ceker. cok kaliteli ve asla siradan davulcu olmayacak bir insandir.
  ayrica siradan davulcular icin (bkz: rikki rockett)
 • röportajlarında gruptan* ayrılmadığını, atıldığını (bkz: dave mustaine) açıklayan insan.

  tüm enstrümanları kendisi çalıp (uzun bir süre gitar ve klavye de çalmış netekim) üstüne şarkıları da söylediği solo albümü life after dethi official web sitesinden almak mümkün.

  http://www.menza.com/
 • davul çalarken zillerle çok haşır neşir oluşunun yarattığı soundla akıllarda kalmış bir megadeth davulcusu.
 • dave mustaine tarafından önümüzdeki günlerde megadeth'e geri dönebileceği açıklanmış insan.
 • kendisi artık yeniden megadeth davulcusu.
 • "drummer nick menza has officially rejoined megadeth, according to nick's posting on the megadeth web site. "yes, it's time to rock the globe once again," he writes. "after getting my head on straight and mending things up with the general [mustaine], i'm very happy and excited to be back! i 'm very grateful to all you droogies who supported my return. thank you! you won't regret it.

  "i am in the process of learning the new material. it totally jams! i am loving jammin' along with it. can't wait to play it live. it's gonna crush! i don't have any favorite songs yet. i've only had the cd one week. i like them all."
 • rust in peace gibi metal tarihine geçmiş aşmış bir albüme olabilecek en basit davul partisyonlarını yazmış, ve efsane olabilecek bir albümü heder etmiş davulcu. bu yüzden kinim büyüktür kendisine.
  ayrıca bu şahsın davula 3 yaşında başladığı yazar web sitesinde. bir tony royster jr da davula 2 yaşında başladığına göre kararı vermek dinleyiciye kalmalıdır.