şükela:  tümü | bugün
  • fazla sivri bi çaylak. sözlüğün yanlış bir kişisine küfretmiş bir entrysinde.
  • yeni bir yazar. hoşgelmiş. *
  • kalitesi gözlerimi kamaştırıyor. ben bu adamı uzun süredir gizli gizli takip ediyorum sözlük. usul usul geliyor, bilgisiyle görgüsüyle milleti tokatlayıp gidiyor. bunu gayet bilimsel-metodolojik temellere dayandırarak yapıyor. bir de öyle olduğunu zannederek taassubun dibine vuran ben oldumcu tipler var.*
    temiz bilgi akılda kalır. yazdıkları bir an bile akılda nüksedip farklı düşünceleri harekete geçirebiliyorsa yahut sabredip anlatma zahmetine katlanamadığımız onca şeyi dile getirip içimizin ferahlamasına vesile oluyorsa ona şükürler olsun. ben aynı hissi kemal gözler okurken yaşıyordum bir de bu genç var işte.

edit: süper yazılarla geri dönmüş çiçeği burnunda avukat.
  • entry'lerini büyük bir keyifle okuduğum ve badilere eklediğim kalemi güzel yazar.
  • içinde gizlediği bir fanatik var ki maç izlerken ce-eee diye karşınıza çıkıp insanı şaşkınlıktan gülme krizine sokuyor. hayatımdaki dönemsel rosalinda triplerimi çeken mikimmil insan. müstakbel film mentorum. ha bir de avukat olduğunu söylemiş miydim? mikimmil avukat. büyüdü de avukat oldu. av. evet. avuuuuk. mşllh.
  • 'd900 telefonum vardi o zaman, prince of persia oynuyorum. off, bi de 250 kontor verip salak gibi oyun satin alirdim malmazel, gormen lazim.'

bu cumleyi kuran cocuk suan avukat. cok da ince ruhlu biri bi de. empati seviyesini yidigim.
  • adının şaziye olduğunu iddia ettiği sokak kedisinin adı limon çıktı. o kadar vizyonsuz bir insan evladı işte, napalım biz onu öyle seviyoz.

seni rezil edeceğim editi: ceviz ağacı şiirinin melih cevdet anday'a ve hatta garipçiler akımına ait olduğunu iddia etti. saçmalama dedim bir kere hece ölçüsü var, üstelik nazım'ın. inatlaştı, bu konularda yanılmadığı iddialarında bulundu filan. kuzguncuk'ta bir garip rezil, püüü!