şükela:  tümü | bugün
  • (bkz: troll)
  • mario jardel ile ilgili girdiğim entry için hatalı diyen kaynak belirtip yazınca da sesi soluğu çıkmayan troll.
  • okuduğunu anlamaktan aciz liseli. mesajları da kapatmış ezikliğinden dolayı.
  • kaynak gösterip, kaynaktaki bilgiyi okumayan belki de ilk şahıs. en azından böylesini ben ilk kez gördüm.

(bkz: #70070410)

2 değil, 1 sene oynamamış. kendin verdiğin kaynakta yazıyor ahaha? mesajları kapatmandan belli tahammülsüz biri olduğun, yazık.
  • (bkz: #70460384)

"madem dizi hakkında spoiler yememek için bu kadar kasıyorsun, ne diye game of thrones başlığında onca zahmete girip takılıyorsun?" demek istediğim yazar.

game of thrones başlığına gelip tema++ uygulaması için bir liste vermiş, bunları listeye eklerseniz spoiler yemezsiniz diye,liste de şu:

-----liste-----
    game of thrones;jon snow;daenerys targaryen;sansa stark;ejderha;arya stark;cersei lannister;tyrion lannister;jaime lannister;nigt king,night king;night's king;greyjoy;theon;littlefinger;winterfell;king landing;westeros;dothraki;gendry;baratheon;casterly;dragon;rhaegal;drogon;wall;duvar;kuzey;petyr baelish;melisandre;missandei;ak gezenler;white walkers;brienne;tormund;jorah;sam;wight;bran;bronn;sandor;the hound;tazı;clegane;yara;aeron;dorne;martell;lyanna;azor ahai;viserion;davos;uzun gece;long night;winter;beric dondarrion
    -----liste-----

madem spoiler yemekten korkuyorsun gelme başlığa değil mi? neden mantıksız işler yapıyorsunuz? gerçekten anlamıyorum bu tür yazarları. tema++ uygulamasından para mı alıyorlar nedir...
  • her tahminin de yanıldığı gibi babamın tuttuğu takım hakkında da yanılmış ara yaşam formu

bu arada futbolla ilgili konularda baba figürü ilk aklına geliyorsa demek ki bu arkadaş babasından fena dayak yiyor. kim bilir okuduğu lisede ne haltlar karıştırıyor da babası veriyor sopayı

yazık adama üzüldüm.
  • katıksız, olgunlaşamamış troll.
  • boş adam, akıl bulamadım ne olacakki nicki çok daha uygundur...
  • aptal saptal yazılar yazıp küfür yiyeceğini bildiğinden kendisine mesaj yollanmasını engellemiş bir başka mentally challenged arkadaşımızdır.