• okuduğunu anlamaktan aciz liseli. mesajları da kapatmış ezikliğinden dolayı.
  • kaynak gösterip, kaynaktaki bilgiyi okumayan belki de ilk şahıs. en azından böylesini ben ilk kez gördüm.

(bkz: #70070410)

2 değil, 1 sene oynamamış. kendin verdiğin kaynakta yazıyor ahaha? mesajları kapatmandan belli tahammülsüz biri olduğun, yazık.
  • (bkz: #70460384)

"madem dizi hakkında spoiler yememek için bu kadar kasıyorsun, ne diye game of thrones başlığında onca zahmete girip takılıyorsun?" demek istediğim yazar.

game of thrones başlığına gelip tema++ uygulaması için bir liste vermiş, bunları listeye eklerseniz spoiler yemezsiniz diye,liste de şu:

-----liste-----
    game of thrones;jon snow;daenerys targaryen;sansa stark;ejderha;arya stark;cersei lannister;tyrion lannister;jaime lannister;nigt king,night king;night's king;greyjoy;theon;littlefinger;winterfell;king landing;westeros;dothraki;gendry;baratheon;casterly;dragon;rhaegal;drogon;wall;duvar;kuzey;petyr baelish;melisandre;missandei;ak gezenler;white walkers;brienne;tormund;jorah;sam;wight;bran;bronn;sandor;the hound;tazı;clegane;yara;aeron;dorne;martell;lyanna;azor ahai;viserion;davos;uzun gece;long night;winter;beric dondarrion
    -----liste-----

madem spoiler yemekten korkuyorsun gelme başlığa değil mi? neden mantıksız işler yapıyorsunuz? gerçekten anlamıyorum bu tür yazarları. tema++ uygulamasından para mı alıyorlar nedir...
  • katıksız, olgunlaşamamış troll.
  • boş adam, akıl bulamadım ne olacakki nicki çok daha uygundur...
  • aptal saptal yazılar yazıp küfür yiyeceğini bildiğinden kendisine mesaj yollanmasını engellemiş bir başka mentally challenged arkadaşımızdır.
  • en fazla 15 yaşında biri.
  • küfürbaz troll. sözlükte hala bunlar yaşayabiliyor.
hesabın var mı? giriş yap