• esra ceyhan'ın en yakın arkadaşı bu. söylediğine göre sözlükte esra'nın bu kadar üstüne gidilmesi kendisini çok üzüyormuş. birlikte az şoke olmamışlar nihayetinde!

istek üzerine gelen edit: :))
  • başarılı bir praetor. kendisine bu görev verildikten sonra sözlük hiç hukuki açıdan sıkıntıya düşmemiş.

genelde modlog'u kurcalayan bir insanımdır, bakıyorum da yaptığı aksiyonlar gayet mantıklı. ayrıca mesajlara da gayet güzel cevap veriyor, saygılı bir insan. neden bu kadar üstüne gidiliyor anlamıyorum.
  • bugün yaşadığım bir olay sonrası kesinlikle kötü niyetli bir insan olduğuna inanmıyorum, çuvaldızı birazda kendimize batırmamızı tavsiye ediyorum.
  • şeker gibi insan, wall of text'lerle başının etini yiyorum hiç üşenmeden cevap veriyor. en şukela entrylerimi gge den mahkum da etse, hepsini bile silse seviyorum ulan! teşekkür ederiz efenim.
  • en olmadık anlarda söylediği şeylerle kafamı allak bullak eden ve kimi zaman kendimden tiksinmeme neden olan kişi:) ha bi de dünyanın en sabırlı insanlarından biri.
  • -- aa meraba nasılsın?
    * teşekkürler sen nasılsın?
    - sağol çok şükür koşturmaca.
    * deniz bahsetti geçen sözlük yazarıymışsın. bende yazarım sözlükte.
    - gerçekten mi? nickin ne?
    * nickinne
    - benim ki 1'li 0'lı senin nickin ne?
    * nickinne
    - dedim ya 1'li 0'lı öyle bir sürü 1'ler 0'lar görmüşsündür mutlaka senin nickin ne?
    * nickinne
    - (çattık arkadaş) ya sözlükteki nickimi soruyorsun dimi?
    (bkz: #17980567)
    (bkz: epic fail)
  • bir ara bana kafayı taktığını düşündüğüm sevgili praetorüm. ama öyle bi geldi geçti aklımdan, yoksa farkındayım yani. durup dururken bana takması mümkün değil. hele binlerce yazar içinden... ama zamanında birisi çok pis gaza getirmişti kendisini. çaylak yapıldığım bir dönemde sözlüğe girmez iken, iddianame üzerine iddianame, tutuklama üzerine tutuklama, silinme üzerine silinme yaşadı bu garip bünye. ulan siyasi görüş içeren entrylerim tamam, ama çok fena duygusal bir entry'mi de googledan aratıp başka bir sitede bulan(oraya da ben yazmıştım halbuki) ve beni ispiyonlayan koca kafalının kim olduğunu hala merak etmekteyim.
    sordum, söylemedi tabii.
    başarılarının devamını dilerim. ilk yerel seçimde oyum kendisine, bu böyle biline...
  • yöneticilerin hası, hukukçuların kralıdır lakin tersi pistir düz tutmakta fayda vardır.*
  • daha on sekizine yeni girmiş her dem neşeli güler yüzlü arıza avukat. ikisi bir arada nasıl oluyor bilmiyorum ama hem zeki hem de güzel.
    üstelik doğum günü diye paraya kıyıp içinden dansöz çıkan pasta yolladım ama frambuazlı değil diyip yememiş artist. *
  • gordugum kadariyla gayet kaba bir hukuk anlayisina sahip, bir avukatin normalde durmasi gereken yerden fersahlarca uzak bir yerde durarak, turkiye'nin adalet ve hukuk ile ciddi sorunlar yasayan savcilari gibi, ozgurlugu savunacagi yerde ozgurluge karsi cephe almis, kafasindaki yoruma gore sozlugu "tehlike"lerden koruyan, 'turk hukuku'nun fedaisi.
hesabın var mı? giriş yap